Przejdź do treści.

Menu

275. Zawiadomienie o wszczęciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym

  pdf Zawiadomienie o wszczeciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz 25 1obręb Godkowo (92 KB) pdf Zawiadomienie o wszczeciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz 13 obręb Karszewo (96 KB)  

274. Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym nz zbycie nieruchomosci stanowiącej własność Skarbu Państwa dz. nr 763 obręb Jegłonik

pdf Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczony na zbycie dz nr 763 obreb Jegłownik (70 KB)

273. Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym znajdujących się w gminach: Godkowo, Markusy

pdf Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 265, 266 obręb Osiek, gmina Godkowo (89 KB)

pdf Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 275 obręb Węgle Żukowo, gmina Markusy (89 KB) pdf Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 20 obręb Szymbory, gmina Godkowo (89 KB) pdf Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 7, 9, 24, 26 2 Godkowo (109 KB)

272. Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Elblągu o II ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego położonych w miejscowości Rangóry (działki nr 579 obr Kamionek Wlk. i dz nr 6 obręb Jagodno) pdf Ogłoszenie o II przetargu (221 KB)

271.Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego połżonej w obrębie Sakówko, gm. Pasłęk. pdf Ogłoszenie II przetargu Sakówko 47 18 (113 KB)

270. Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa Starosty Elbląskiego przeznaczonej do sprzedaży dz. nr 202/2 obręb Jegłownik, gmina Gronowo Elbląskie.

pdf Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa Starosty Elbląskiego przeznaczonej do sprzedaży dz nr 202 2 obręb Jegłownik, gmina Gronowo Elbląskie (70 KB)

269. Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa - Starosty Elbląskiego przeznaczonej do sprzedaży dz. nr 763 obręb Jegłownik, gmina Gronowo Elbląskie.

pdf Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa Starosty Elbląskiego przeznaczonej do sprzedaży dz nr 763 obręb Jegłownik, gmina Gronowo Elbląskie (68 KB)

268. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego - Kamionek Wlk. dz nr 579 i Jagodno dz nr 6 pdf Info o wynikach I przetargu 579 i 6 (50 KB)

267. Informacja o wynikach I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Rychliki, gmina Rychliki działka nr 133/6

pdf Informacja o wynikach I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie Rychliki, gmina Rychliki działka nr 133 6 (42 KB)

266. Informacja Starosty Elbląskiego o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym znajdujących się w gminach: Godkowo, Markusy, Młynary.

pdf Informacja o zamierze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 265, 266 obręb Osiek, gmina Godkowo (29 KB)

pdf Informacja o zamierze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 275 obręb Węgle Żukowo, gmina Markusy (29 KB)

pdf Informacja o zamierze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 20 obręb Szymbory, gmina Godkowo (28 KB)

pdf Informacja o zamierze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 25 1 obręb Godkowo, gmina Godkowo (29 KB)

pdf Informacja o zamierze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 13 obręb Karszewo, gmina Młynary (34 KB)

pdf Informacja o zamierze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz nr 7,9,24,26 2 obręb Godkowo, gmina Godkowo (31 KB)

265. Wykaz nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy obręb Zwierzno, gmina Markusy

pdf Wykaz nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy obręb Zwierzno, gmina Markusy (66 KB)

264. Ogłoszenie o przetargu - sprzedaż Rychliki

pdf Ogłoszenie o przetargu sprzedaż Rychliki (71 KB)

263. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego dz. nr 47/18 obręb Sakówko

pdf Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego dz nr 47 18 obręb Sakówko (39 KB)

262. Wykaz nieruchomości przeznaczony do zbycia w drodze darowizny na rzecz Miasta i Gminy Pasłęk

pdf Wykaz nieruchomosci do zbycia w dordze darowizny (55 KB)

261. Wykaz nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży - obr. Dłużyna, gm. Elbląg pdf Wykaz nieruchomości Dłużyna 141 1 i 141 2 (82 KB)

260.Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Elbągu o I ustnum przetrgu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego położonych w miejscowości Rangóry. pdf Ogłoszenie o I przetargu (209 KB)

259. Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym - obręb Wilkowo działka nr 106 pdf Zawiaodmienie o wszczęciu postępowania Wilkowo 106 (90 KB) pdf 258. Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do zbycia (91 KB)

pdf Wykaz nieruchomości do zbycia Rangóry na tablicę (127 KB)

257. Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego położonej w obrębie Sakówko, gm. Pasłęk - działka nr 47/18. pdf Ogłoszenie I przetargu Sakówko 47 18 (107 KB)

256. Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny - działka nr 9_2, obręb Młynary 05, miasto Młynary

pdf 256 Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia w drodze darowizny działka nr 9 2, obręb Młynary 05, miasto Młynary (55 KB)

255. Informacja o wyniku II rokowań na zbycie nieruchomości stanowiących w łasność Powiatu Elbląskiego położonych  w obrębie Kamionek Wielki, gm. Tolkmicko, oznaczonej jako działka nr 579 i w obrębie Jagodno gm. Elbląg, oznaczonej jako działka nr 6

pdf Informacja o wyniku II rokowań na zbycie nieruchomości stanowiących w łasność Powiatu Elbląskiego położonych w obrębie Kamionek Wielki, gm Tolkmicko, oznaczonej jako działka nr 579 i w obrębie Jagodno gm .Elbląg oznaczonej jako działka nr 6 (51 KB)

 

254. Informacja o zamiarze ograniczeniasposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym - Wilkowo dz. 106, gm. Milejewo

pdf Informacja o zamiarze ograniczeniasposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym Wilkowo dz 106 (31 KB)

 

253.Informacja o wynikach IV ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości położonej w obrębie 01, miasto Tolkmicko 

pdf Informacja o wynikach IV ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości połozonej w obrębie 01, miasto Tolkmicko (39 KB)

 

252. Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży - Sakówko dz. 47/18

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży Sakówko dz 47 18 (77 KB)

 

251. Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży - Sakówko dz. 47/17

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży Sakówko dz 47 17 (80 KB)

 

250. Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży - Rychliki

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczony do sprzedaży Rychliki (67 KB)

 

249. Ogłoszenie - I  ustny przetarg ograniczony na dzierżawę części nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego

  pdf Ogłoszenie I ustny przterag ograniczony na dzierżawę części nieruchomosci stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego (87 KB)

248. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonej w obrębie Kępiny Wielkie, gmina Elbląg

pdf Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonej w obrębie Kępiny Wielkie, gmina Elbląg (38 KB)

247. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonejw obrębie Kępiny Wielkie, gmina Elbląg

pdf Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonejw obrębie Kępiny Wielkie, gmina Elbląg (37 KB)

246. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonej w obrębie Kępiny Wielkie gmina Elbląg

pdf Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości położonej w obrębie Kępiny Wielkie gmina Elbląg (36 KB)

245. Wykaz nieruchomosci stanowiącej własność Skarbu Państwa przeznaczonej do uzyczenia obręb 05 Młynary gmina Młynary

pdf Wykaz nieruchomosci stanowiącej własność Skarbu Państwa przeznaczonej do uzyczenia (67 KB)

244.Wykaz nieruchomosci stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonej do uzyczenia obręb Kamionek Wielki gmina Tolkmicko

  pdf Wykaz nieruchomosci stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonej do uzyczenia (78 KB)

  pdf Załącznik graficzny do wykazu (417 KB)

243. Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczony do dzierżawy (część korytarza) obręb 18 miasto Elbląg ul. Saperów 14A

 

pdf Wykaz nieruchomosci stanowiace własność Powiatu Elblaskiego przeznaczonej do dzierżawy (98 KB)

 

242. Ogłoszenie o IV ustnym przetargu na sprzedaż ieruchomosci Skarbu Państwa położonej w obrebie 01 m. Tolkmicko 210/4

pdf Ogłoszenie o IV ustnym przetargu na zbycie nieuchomosi stanowiącej własność Skarbu Państwa Tolkmicko (78 KB)

241. Informacja o wynikach przetargu na najem lokali uzytkowych nr 1 i 2 stanowiacych włąsność Powiatu Elbląskiego

pdf Informacja o wynikach przetargu na najem lokalu uż nr 2 w Pasłeku (69 KB)

pdf Informacja (68 KB)

pdf o wynikach przetargu na najem lokalu uż nr 1 w Pasłeku (68 KB)

240. Ogłoszenie o II rokowaniach na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego - Rangóry

pdf Ogłoszenie o II rokowaniach na sprzedaż Rangóry (198 KB)

239. Ogłoszenie o przetargu na dzierżawę - Kepiny Wielkie

pdf Ogłoszenie dzierżawa Kępiny Wielkie (231 KB)

238. Obwieszczenie o wydaniu decyzji o niezwłocznym zajęciu nieruchomości Robity 152

pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji o niezwłocznym zajęciu nieruchomości Robity dz 152 (46 KB)

237. Obwieszczenie o wydaniu decyzji ograniczajacek posób korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie porawnym dz. 152 obreb Robity

pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji ogrniczajacej sposób korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz 152 Robity (47 KB)

 

236. Informacja Starosty Elbląskiego o wywieszeniu wykazu nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy - Kępiny Wielkie, gm. Elbląg działka nr 49/8 pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy Kepiny Wielkie (243 KB)

235.Zawiadomienie Kierownika Zakładu Aktywności Zawodowej w Kamionku wielkim o I ustnym przetargu na dzierżawę pomieszczeń w budynkach stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego będących w trwałym zarządzie Zakładu Aktywności Zawodowej pdf I przetarg dzierżawa (1.00 MB)

234. Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Elblągu o III ustnym przetargu nieograniczonym na najrem lokali użytkowych nr 1 i nr 2 położonych w Pasłeku przy ul. Wojska Polskiego 14 pdf Ogłoszenie III przetargu 2023 Pasłęk (78 KB)

233. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o zebraniu materiału dowodowego przed wydaniem decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym - działka nr 152 obręb Robity, gm. Pasłęk. pdf Obwieszczenie art 10 kpa (65 KB)

232. Zawiadomienie o wszczęciu postępowania ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym działa nr 152 Robity gmina Pasłek

pdf Zawiadomienie o wszcęciu postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym (94 KB)

231. Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Elblągu o I rokowaniach na sprzedaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego położonych w obrębach Kamionek Wielki - działka nr 579 i Jagodno - działka nr 6 pdf Ogłoszenie o I rokowaniach Rangóry (198 KB)

230. Informacja Starosty Elbląskiego o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym - działka nr 152 obręb Robity, gm. Pasłęk pdf Informacja o zamiarze ograniczenia dz 152 obr Robity (31 KB)

229. Informacja Zarządu Powiatu w Elblągu o wyniku II ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego - działka nr 579 obręb Kamionek Wielki gm. Tolkmicko i nr 6 obręb Jagodno, gm. Elbląg pdf Informacja o wyniku II przetargu (46 KB)

228. Informacja Starosty Elbląskiego o wyniku III ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa położonej w obrębie 01 miasta Tolkmicko pdf Informacja o wyniku III ustnego przetargu dz nr 210 4 Tolkmicko (57 KB)

227. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji ograniczającej sposób korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości dz nr 115 7 Gronowo Elbląskie (43 KB)

226. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu postanowienia prostującego omyłkę pisarską - dotyczy działki nr 428 obręb Zielony Grąd pdf Obwieszczeni o wydaniu postanowienia prostujacego omyłke pisarską (49 KB)

225.Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym działka 167/4 obręb Suchacz, gm. Tolkmicko pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji ograniczającej sposób korzystania (48 KB)

224. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji w sprawie wygaśnięcia decyzji Starosty Elbląskiego w sprawie niezwłocznego zajęcia nieruchomości działka nr 152 obręb Robity, gm. Pasłęk pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji dot wygaśniecia decyzji (46 KB)

223.Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji w sprawie wygaśnięcia decyzji Starosty Elbląskiego ograniczającej sposób korzystania z nieruchomości działka nr 152 obręb Robity, gm. Pasłęk pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji dot wygaśniecia decyzji w spr ograniczenia (48 KB)

222.Informacja Zarządu Powiatu w Elblągu o wynikach II ustnych przetargów nieograniczonych na najem lokali użytkowych położonych w Pasłęku przy ul. Wojska Polskiego 14 pdf Informacja o wyniku II przetargu lokal nr 1 (54 KB) pdf Informacja o wyniku II przetargu lokal nr 2 (55 KB)

221. Ogłoszenie Starosty Elbląskiego o III ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa dz. nr 210/4 obręb 01 m. Tolkmicko pdf Ogłoszenie o III przetargu działka nr 210 4 obreb 01 m Tolkmicko (73 KB)

220. Informacja Starosty Elbląskiego o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa - działka nr 201/1 obręb Łukszty pdf Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego dz nr 201 1 Łukszty (67 KB)

219. Obwieszczenie o zebranym mteriale dowodowym przed wydaniem decyzji w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci dz. nr 167/4 obreb Suchacz

pdf Obwieszczenie o zebraniu materiału dowodowego przed wydaniem decyzji (69 KB)

218. Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci dz. 428 Zielony Grąd

pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci dz 428 Zilony Grąd (46 KB)

217.Obwieszczenie w sprawie wygaszenia decyzji Starosty Elbląskiego w sprawie niezwłocznego zajęcia nieruchomości dz. nr 152 obręb Robity, gm. Pasłęk pdf Obwieszczenie w sprawie wygaszenia decyzji Starosty Elbląskiego w sprawie niezwłocznego zajecia (64 KB)

216. Obwieszczenie w sprawie wygaszenie decyzji Starosty Elblaskiego w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci dz. 152 obreb Robity, gmina Pasłek

pdf Obwieszczenie w sprawie wygaszenia decyzji Starosty Elbląskiego w sprawie ograniczenia (65 KB)

215. Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Elblągu o II ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego położonych w obrębach ewidencyjnych Kamionek Wielki i Jagodno pdf Ogłoszenie II przetarg Rangóry (208 KB)

214.Ogłoszenie Zarządu Powiatu w Elblągu o II ustnym przetargu nieograniczonym na najem lokali użytkowych położonych w Pasłęku przy ul. Wojska Polskiego 14 pdf Ogłoszenie II przetargu 2023 Pasłęk (79 KB)

213. Informacja o wynikach II przetargu - dz. 210/4 obręb 01 m. Tolkmicko

pdf Informacja o wynikach przetargu dz 210 4 obreb 01 miasto Tolkmicko (59 KB)

212. Obwieszczenie o wydaniu decyzji na niezwłoczne zajęcie nieruchomości

pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji o niezwłocznym zajeciu nieruchomości dz nr 32,51,45,58 Rogajny (48 KB)

pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji o niezwłocznym zajeciu nieruchomości dz nr 63 Rogajny (49 KB)

pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji o niezwłocznym zajeciu nieruchomości dz nr 151 Robity (47 KB)

211. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o zakończeniu postępowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości - działka nr 115/7 obręb Gronowo Elbląskie, gm. Gronowo Elbląskie pdf Obwieszczenie o zakończeniu postepowania dz nr 115 7 obręb Gronowo Elbląskie (47 KB)

210. Ogłoszenie o I przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomosci Skarbu Państwa obręb Łukszty dz. 201/1

pdf Ogłoszenie o przetargu Łukszty (72 KB)

209. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji o ograniczeniu korzystania z nieruchomości -  dz. nr 63 obręb Rogajny pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji dz 63 Rogajny (47 KB)

208. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości - dz. nr 151 obręb Robity pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji dz 151 Robity (45 KB)

207. Obwieszczenie Starosty Elbląskiego o wydaniu decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości - działki nr 32,51,45,58 - obręb Rogajny pdf Obwieszczenie o wydaniu decyzji dz 32,51 45,58 Rogajny (48 KB)

206.Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o wszczęciu postępowania w sprawie ograniczenia korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym - obręb Suchacz dz. nr 167/4 pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania Suchacz (90 KB)

205. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na sorzedaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego pdf Informacja o wyniku I przetargu (48 KB)

204.  Obwieszczenie informacja o zebrany materiale przed wydaniem decyzji

pdf Obwieszczenie o zakończeniu postepowania Zielony Grąd dz 428 (53 KB)

pdf Obwieszczenie o zakończeniu postępowania dz 32,51,45,58 obręb Rogajny (49 KB)

pdf Obwieszczenie o zakończeniu postępowania dz 63 obreb Rogajny (50 KB) pdf Obwieszczenie o zakończeniu postęowania dz 151 obreb Robity (48 KB)

203. Informacja Dyrektora ZSEiT w Pasłeku w dotycząca wynikuI ustnego przetargu nieograniczonego na dzierżawę nieruchomości. pdf Ogłoszenie o wyniku przetargu (417 KB)

202. Obwieszczenie - informacja o zebranym materiale dowodowym przed wydaniem decyzji

pdf Obwieszczenie materiał dowodowy (52 KB)

201. Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomosci stanowiącej własnośc Skarbu Państwa - Tolkmicko 210/4

pdf Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa (68 KB)

200.Zawiadomienie Starosty Elbląskiego o zebraniu materiału dowodowego (art.10 k.p.a.) przed wydaniem decyzji o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości nieuregulowanym  stanie prawnym - dz. nr 428 obręb Zielony Grąd pdf Art 10 kpa przed wydaniem decyzji (51 KB)

199. Wykaz nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa - Starosty Elbląskiego przeznaczonych do zbycia - obr. Łukszty dz. nr 201/1 pdf Wykaz nieruchomosci Skarbu Państwa przeznaczony do zbycia Łukszty (66 KB)

198.Wykaz nieruchości przeznaczonych do dzierżawy. Ogłoszenie Dyrektora ZSEiT w Pasłeku o I ustnym przetargu nieograniczonym na dzierżawę nieruchomości (dz. nr 47/14, 4/26, 198/2 obręb Sakówko) pdf Wykaz nieruchomości 2022 (517 KB) pdf Ogłoszenie przetargu 2022 (715 KB)

197. Informacja o wyniku VI ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego położonej w obrębie Sakóko, gm. Pasłęk oznaczonej jako działka nr 47/14 pdf Info o wynikach VI przetargu 47 14 (44 KB)

196. Wykaz nieruchomosci Skarbu Państwa przeznaczonej do zbycia

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia (76 KB)

195. Zaiadomienie o wszczęciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz. 115/7 Gronowo Elbląskie

pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania o niuregulowanym stanie prawnym dz 1157 (88 KB)

194. Informacja o zamiarze wszcęcia postepowania o niuregulowanym stanie prawnym dz. nr 164/7 obreb Suchacz

pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystani z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym (30 KB)

folder 193. Zawiadowienie o wszczęciu postępowania o ograniczenie korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym

pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz 428 obręb Zielony Grąd (85 KB) pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz 63 obręb Rogajny (88 KB) pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz 151 obręb Robity (87 KB) pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania o nieuregulowanym stanie prawnym dz 32,51,45 58 obręb Rogajny (91 KB)

192. Informacja o wynikach I ustntych przetargów nieograniczonych na zbycie nieruchomości stanowiących własnośc Skarbu Państwa - obręb 01 miasta Tolkmicko działki nr 210/1 i 210/4 pdf Informacja Tolkmicko dz 210 1 (46 KB) pdf Informacja Tolkmicko dz 210 4 (43 KB)

191. Ogłoszenie I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego - działka nr 579 obręb Kamionek Wielki, gm. Tolkmicko i działka nr 6 obręb Jagodno, gm. Elbląg pdf Ogłoszenie I przetarg (216 KB)

190. Informacja o wyniku III ustnego przetargu nieograniczonego na najem boksu garażowego nr 1 stanowiącego własnośc Powiatu Elbląskiego - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf Informacja o wynikach III przetargu (77 KB)

189. Informacja o wyniku I pisemnefgo przetargu nieograniczonego na dzierżawę części nieruchomości stanowiacej własność Powiatu Elbląskiego - m. Elbląg ul. Saperów 14A pdf Informacja o wynikach przetargu stacja ładowania sig (305 KB)

188. Ogłoszenie - I ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa obręb 01 miasto Tolkmivko

pdf Ogłoszenie I ustny przetarg nieograniczony na zbycie nieruchomości obręb 01 miasto Tolkmicko (74 KB)

187. Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym

pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz 63 obreb Rogajny (29 KB) pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz 32,45,51,58, obreb Rogajny (32 KB) pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz 428 obreb Zielony Grąd (27 KB) pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz 1157, obreb Gronowo Elbląskie (27 KB) pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz 151, obreb Robity (28 KB)

186. Ogłoszenie VI ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiacej własność Powiatu Elbląskiego - działka nr 47/14 obręb Sakówko, gm. Pasłęk pdf VI przetarg ogłoszenie Sakówko 47 14 (124 KB)

185. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na najem lokalu użytkowego nr 2 stanowiącego własność Powiatu Elbląskiego - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf Informacja o wyniku przetargu lokal nr 2 (69 KB)

184. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na najem lokalu użytkowego nr 1 stanowiącego własność Powiatu Elbląskiego - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf Informacja o wyniku przetargu lokal nr 1 (69 KB)

183. Ogłoszenie III ustnego przetargu nieograniczonego na najem boksu garażowego nr 1 stanowiącego własność Powiatu Elbląskiego - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf III przetarg nieograniczony na najem boksu garażowego nr 1 (85 KB)

182. Wykaz nieruchomości stanowiących własnoćś Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do zbycia - obręb Kamionek Wielki działka nr 579 i obręb Jagodno dz. nr 6 pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonych do zbycia Rangóry (129 KB)

181.Informacja o wyniku V ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiacej własnośc Powiatu Elbląskiego - działka nr 47/14 obreb Sakówko pdf Info o wynikach V przetargu 47 14 (41 KB)

180.Ogłoszenie I pisemnego przetargu nieograniczonego na dzierżwę na okres 15 lat części nieruchomości oznaczonej jako działka nr 233/32 obręb 18 m. Elbląg pdf I przetarg na dzierżawę Saperów 14A (373 KB)

179. Wykaz nieruchomosci staniowiącej własność Skarbu Państwa przeznaczonej do zbycia - Ojcowa Wola

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do zbycia Ojcowa Wola (75 KB)

178. Wykaz nieruchomosci stanowiących własność Skarbu Państwa przeznaczony do zbycia - m. Tolkmicko

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do zbycia m Tolkmicko (68 KB)

177.Wykaz nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do dzierżawy - obręb 18 m. Elbląg działka nr 233/32 pdf Wykaz nieruchomości do dzierżawy dz 233 32 (388 KB)

176. Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy m. Kurowo Braniewskie, gmina Młynary

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do dzierżawy Kurowo Braniewskie (68 KB)

175.Informacja Głównego Geodety Kraju o naruszeniu ochrony danych osobowych dotyczących nieuprawnionego dostępu do danych zgromadzonych w ZSIN dotyczących działek ewidencyjnych. W powiecie elbląskim naruszenie dotyczyło obszaru położonego na terenie Miasta Młynary. pdf Pismo GGK naruszenie danych osobowych (96 KB)

174.Ogłoszenie I ustnego przetargu nieograniczonego na najem lokali uzytkowych nr 1 i nr 2 stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego połozonych w Pasłeku przy ul. Wojska Polskiego 14 pdf Ogłoszenie I przetargu 2022 sig (175 KB)

173. Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego na najem boksu garażowego nr 1 stanowiącego własność Powiatu Elbląskiego położonego w Pasłęku przy ul. Wojska Poskiego 14 pdf Ogłoszenie o II przetargu (79 KB)

172.Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do oddania w najem - lokale użytkowe Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf Wykaz najem 2022 (86 KB)

171.Ogłoszenie V ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego działka 47/14 obręb Sakówko, gm. Pasłek pdf V przetarg ogłoszenie Sakówko 47 14 (114 KB)

170. Zawiadomienie o wszczęciu postepowania do nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym dz. nr 30 obreb 08 m. Pasłęk i dz. nr 31 obręb 08 m. Pasłęk

pdf Zawiadomienie o wszczęciu postepowania dz 31 obręb 08 m Pasłęk (86 KB)

pdf Zawiadomienie o wszcżęciu postepowania dz 30 obręb 08 m Pasłęk (86 KB)

169. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na najem boksów garażowych stanowiących własność Powiatu Elbląskiego - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf Informacja o wynikach I przetargu (70 KB)

168. Informacja o wyniku II rokowań na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego  działka nr 112/4 obręb Marwica, gm. Rychliki pdf Informacja II rokowania dz 112 4 (44 KB)

167.Informacja o wyniku Iv ustnego przetargu nieograniczonego za zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego działka nr  14/14 obręb Sakówko gm. Pasłek pdf Info o wynikach IV przetargu 47 14 (39 KB)

166. Wykazy nieruchomosci przeznaczone do dzierżawy obręb Kurowo Braniewskie, gmina Młynary

pdf Wykaz nieruchomosci przezbacony do dzierżawy obręb Kurowo Braniewskie, gmina Młynary (134 KB)

165.Ogłoszenie I ustnego przetargu nieograniczonego na najem boksów garażowych stanowiących własność Powiatu Elbląskiego - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf I przetarg nieograniczony na najem boksów garażowych (85 KB)

164. Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym działka nr 30 obreb 08 miasto Pasłęk

pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym dz 30pdf (1) (29 KB)

163. Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym działka nr 31 obręb 08 miasto Pasłęk

pdf Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomosci o nieuregulowanym stanie prawnym dz 31 (32 KB)

162. Ogłoszenie o aukcji majątku ruchomego po zlikwidowanym DPS w Rangórach. pdf Ogłoszenie o licytacji Rangóry (543 KB)

161. Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do oddania w najem - boksy garażowe Pasłek ul. Wojska Polskiego 14 pdf Wykaz nieruchomości najem 2022 (81 KB)

160. Ogłoszenie IV ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własnoęć Powiatu Elbląskiego obręb Sakówko, gm. Pasłęk działka nr 47/14 pdf IV przetarg ogłoszenie Sakówko 47 14 (119 KB)

159. Ogłoszenie o II rokowaniach na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego obręb Marwica, gm. Rychliki działka nr 112/4 pdf II rokowania Marwica 112 4 (144 KB)

158. Informacja o wyniku III ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiacej własnośc Powiatu Elbląskiego - obręb Sakówko, gm. Pasłęk działka nr 47/14 pdf Info o wynikach III przetargu 47 14 (41 KB)

157. Informacja o wyniku III ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Sakówko, gm. Pasłęk działka nr 47/16 pdf Info o wynikach III przetargu 47 16 (46 KB)

156. Informacja o wyniku I rokowań na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Marwica, gm. Rychliki działka nr 112/4 pdf Informacja I rokowania dz 112 4 (39 KB)

155. Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonej do użyczenia Pasłek dz 69/2 pdf Wykaz nieruchomości Pasłęk 69 2 (89 KB)

154. Decyzja ograniczenie sposobu korzystania Bielica-nieuregulowany stan prawny

pdf Ograniczenie sposobu korzystania obreb Bielica nieuregulowany stan prawny (419 KB)

 

153. Informacja o wyniku IV ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego -obręb Pilona, gm. Elbląg działka nr 275/2 pdf Informacja o wyniku IV przetargu (43 KB)

152. Wykaz nieruchomości przeznaczonej do użyczenia obreb Chojnowo

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do użyczenia obręb Chojnowo (74 KB)

 151. Ogłoszenie o I rokowaniach na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego położonej w obrębie Marwica, gm. Rychliki dz. nr 112/4

pdf Rokowania Marwica 112 4 (140 KB)

150. Informacja o ogłoszeniu III ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego obręb Sakówko dz. nr 47/14 pdf III przetarg ogłoszenie Sakówko 47 14 (114 KB)

149. Informacja o ogłoszeniu III ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego obręb Sakówko dz. nr 47/16 pdf III przetarg ogłoszenie Sakówko 47 16 (115 KB)

148. Informacja o wynikach II ustnych przetargów nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Sakówko, gm. Pasłęk pdf Info o wynikach II przetargu 46 14 (40 KB) pdf Info o wynikach II przetargu 46 16 (39 KB)

147. Informacja o wyniku II ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Marwica, gm. Rychliki pdf Informacja II przetarg dz 112 4 (38 KB)

146. Decyzja o niuregulowanym stanie prawnym - Kwietnik pdf Decyzja o nieuregulowany stanie prawnym Kwietnik (337 KB)

 

145. Ogłoszenie o IV ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaz nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego dz nr 275/2 obręb Pilona, gm. Elbląg pdf IV przetarg Pilona 275 2 (122 KB)

144. Zawiadomienie o nieuregulowanym stanie prawnym obreb Bielica, gmina Godkowo

pdf Zawiadomienie o nieuregulowanym stanie prawnym Bielica (86 KB)

 

143. Informacja o wyniku rokowań na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego obręb Sakówko, gm. Pasłęk działka nr 162/4 pdf Informacja o wyniku rokowań Sakówko 162 4 (40 KB)

142. Informacja o wyniku III przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Pilona gm. Elbląg działka nr 275/2 pdf Informacja o wyniku III przetargu Pilona 275 2 (43 KB)

141. Wykaz nieruchomości przeznaczonej do użyczenia m. Elbląg ul. Komeńskiego 40 pdf Wykaz Komeńskiego 40 (61 KB)

 140. Zawiadomienie o wszczęciu postepowania o nieuregulowanym stanie pr

pdf Zawiadomienie o wszczęciu postępowania (88 KB) folder

139. Ogłoszenie o I rokowaniach na sprzedaż nieruchomości stanowiącej włąsnośc Powiatu Elbląskiego dz. nr 162/4 obręb Sakówko gmina Pasłęk

pdf Ogłoszenie o I rokowaniach na sprzedaż nieruchomosci obreb Sakówko 162 4 (101 KB)

138. Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej włąsność Powiatu Elbląskiego dz. nr 275/2 obreb Pilona, gmina Elbląg

pdf Ogłoszenie o III ustnym nieograniczonym przetargu na sprzedaż nieruchomosci obręb Pilona (105 KB)

137.  Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego dz. 112/4 obreb Marwica gmina Rychliki

pdf Ogłoszenie o II ustym przetaru nieograniczonym Marwica (110 KB)

136. Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiących włąsność Powiatu Elbląskiego (dz. 47/14 i 47/16 obręb Sakówko, gmina Pasłęk)

pdf Ogłoszenie o II ustym przetaru nieograniczonym Sakówko (221 KB)

135. Informacja o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym dz. nr 86/2 obręb Bielica, gmina Godkowo

folder Pliki

 

134. Informacja o wyniku II przetargów nieograniczonych na sprzedaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego (działki nr 162/4 obręb Sakówko i 275/2 obręb Pilona) pdf Informacja Sakowko 162 4 II przetarg (43 KB) pdf Informacja Pilona 275 2 II przetarg (42 KB)

133. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - Marwica działka nr 112/4 pdf Informacja o wyniku przetargu Marwica (42 KB)

132. Informacja Starosty Elbląskiego o zamiarze udostępnienie nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym - obręb Kwietnik pdf Informacja Kwietnik dz 90 (32 KB)

131. Informacja o wynikach przetargu

pdf Informacja o wynikach ptzeragu dz 204 3 obreb 01 miasto Tolkmicko (62 KB) pdf Informacja o wynikach przetargu dz 204 5 obręb 01 miasto Tolkmicko (59 KB)

130. Ogłoszenie o I ustnum przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomosci stanowiacej własnośc Skarbu Państwa - dz. 315 obreb Pogrodzie, gmina Tolkmicko

  pdf Ogłoszenie o I ustnym przetargu Pogrodzie (75 KB)  

129. Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaz nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Suchacz, gm. Tolkmicko pdf Informacja o wynikach przetargu (45 KB)

128. Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Sakówko gmina Pasłęk pdf II przetarg Sakówko 162 4 (107 KB)

127. Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Pilona gmina Elbląg pdf II przetarg Pilona 275 2 (108 KB)

126. Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiacej własność Skarbu Państwa - 204/3, 204/5 obręb 01 m. Tolkmiko

pdf Ogłoszenie Tolkmicko (77 KB)

125. Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do uzyczenia dz. nr 4/2 obręb 01 m.Tolkmicko

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do użyczenia (63 KB)

124. 29.04.2021 r.

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Marwica, gm. Rychliki pdf I przetarg 112 4 Marwica (114 KB)

123. 29.04.2021 r.

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż  nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Suchacz, gm. Tolkmicko pdf I przetarg kom 11 działek Suchacz (123 KB)

122. 27.04.2021 r.

Informacja o wyniku I ustnego przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego obręb Sakówko, gm. Pasłęk - działka nr 162/4 pdf Informacja Sakowko 162 4 (41 KB)

121. 27.04.2021 r.

Informacja o wyniku I ustnego przetargu na soprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego obręb Pilona, gm. Elbląg działka nr 275/2 pdf Informacja Pilona 275 2 (40 KB)

120 20.04.2021 r.Informacja o wynikach I ustnych przetergów na sprzedaż nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego obręb Sakówk, gm. Pasłęk. - działki nr 47/14, 47/15, 47/16


pdf Informacja o wyniku przetargów Sakówko dz 47 14 47 15 47 16 (185 KB)

119. Ogłoszenie o I ustnym przetargunieograniczonym na zbycie nieruchomosci dz. 315 obręb Pogrodzie, gmina Tolkmicko pdf Ogłoszenie o I ustnym przetargu na zbycie dz 315 Pogrodzie, gmina Tolkmicko (73 KB) pdf Załącznik graficzny (163 KB)

 

118. 20.04.2021 r.

Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do dzierżawy dz. 1/60 obręb 01 miasto Tolkmicko

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy (66 KB)

118. 01.04.2021 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia dz. 204/3 i 204/5 obręb 01 miasto Tolkmicko

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do zbycia m Tolkmicko (82 KB)

117. 17.03.2021 r.

Informacja o wyniku I ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - Nowa Wieś dz nr 166/13 pdf Informacja o wyniku przetargu Nowa Wieś dz 166 13 (49 KB)

116. 11.03.2021 r.

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonej do sprzedaży - Marwica dz. 112/4 pdf Marwica wykaz nieruchomości 112 4 (96 KB)  

115. 09.03.2021 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży - Pogrodzie dz. 315

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do sprzedaży Pogrodzie (78 KB)

114. 04.03.2021r.

Ogłoszenie I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaz nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - obręb Sakówko, gm. Pasłęk pdf I przetarg Sakówko 162 4 (101 KB)

113. 04.03.2021r.

Ogłoszenie I ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaz nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskigo - obręb Pilona, gm. Elbląg pdf I przetarg Pilona 275 2 (100 KB)

112. 11.02.2021r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do zbycia - m.Pasłęk działka nr 69/2 pdf Wykaz nieruchomości Pasłęk dz 69 2 (97 KB)

111. 04.02.2021r.

Ogłoszenie I usntych przetargów nieograniczonych na zbycie nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego - działki nr 47/14, 47/15, 47/16 pdf I przetarg ogłoszenie Sakówko 47 14 (112 KB) pdf I przetarg ogłoszenie Sakowko 47 15 (113 KB) pdf I przetarg ogłoszenie Sakówko 47 16 (108 KB)

110. 04.02.2021r.

Ogłoszenie I ustnego przetargu nieograniczonego na zycie nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - działkla nr 166/13 obręb Nowa Wieś pdf I przetarg ogłoszenie Nowa Wieś 166 13 (102 KB)

109. 04.02.2021 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy obreb Suchacz, gmina Tolkmicko dz. 400/2

pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do dzierżawy obręb Suchacz (74 KB)

108. 18.01.2021 r.

Informacja o uniewaznieniu V przetargu ustnego nieograniczonego na zbycie nieruchomosci Skarbu Państwa - 204/5 i 204/3 obreb 01 m. Tolkmicko

pdf Informacja (37 KB)

108.14.01.2021 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży - obręb Suchacz, gm. Tolkmicko pdf Wykaz Suchacz kompleks (96 KB)

107.14.01.2021 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży - obręb Sakówko, gm. Pasłęk pdf Wykaz Sakówko 162 4 (77 KB)

106.14.01.2021 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży - obręb Pilona, gm. Elbląg pdf Wykaz Pilona 275 2 (76 KB)

105.17.12.2020 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedazy - obręb Nowa Wieś, gm. Pasłęk pdf Wykaz N Wieś 166 13 (82 KB)

104.17.12.2020 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży - obręb Sakówko, gm. Pasłęk pdf Wykaz 47 16 Sakówko (103 KB) pdf Wykaz 47 15 Sakówko (94 KB) pdf Wykaz 47 14 Sakówko (93 KB)

103.17.12.2020 r.

Ogłoszenie V ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa-Miasto Tolkmicko działki nr 204/3, 204/5 pdf Ogłoszenie V ptrzetarg na zbycie nieruchomości obręb 01 miasto Tolkmicko (79 KB)

102.08.12.2020 r.

Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do użyczenia obręb 01 m. Tolkmicko dz. nr 1/60

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do użyczenia (70 KB)

101. 27.10.2020

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia obreb 01 m. Tolkmicko dz. 210/1 i 210/2

pdf Wykaz nieruchomosci do zbycia obreb 01 m Tolkmicko (69 KB)

100. 29.09.2020

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia obreb Wilkowo, gmina Milejewo

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia Wilkowo (64 KB)

99.01.09.2020r.

Ogłoszenie IV ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa - Miasto Tolkmicko działki nr  204/3 204/5 pdf IV przetarg Tolkmicko (84 KB)

98. 09.07.2020 r.

Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do dzierżawy - Kepiny Wielkie pdf Wykaz nieruchomosci przeznaczonej do dzierżawy Kępiny Wielkie (42 KB)

97. 08.07.2020 r.

Nabycie z mocy prawa Młynarska Wola pdf Decyzja nabycie z mocy prawa dz 155 Młynarska Wola (116 KB) folder

96. 02.07.2020 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia Pasłek obreb 04 dz. 51/1 i 51/2

pdf Wykaz nieruchomosci do zbycia Pasłęk obręb 04 (72 KB)

95.01.07.2020 r.

Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego za sprzedaż nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego - obręb 24 m. Elbląg pdf II przetarg ul Grunwaldzka 2020 (106 KB)

94. 26.05.2020 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własnośc Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia - Młynarska Wola pdf Wykaz do zbycia Młynarska Wola (73 KB)

93. 25.05.2020. r.

Ogłoszenie II ustnym przetarg nieograniczony na dzierżawę nieruchomosci stanowiącej włąsnośc Skarbu Państwa Tolkmicko - plaża pdf Ogłoszenie II przetarg Tolkmicko (91 KB)

92.25.05.2020r.

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego - obręb Sakówko pdf Sakówko I przetarg ogłoszenie (102 KB)

91. 23.04.2020 r.

pdf Ogłoszenie dzierżawa Kadyny (63 KB)

90. 02.04.2020r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedazy - obręb Sakówko pdf Sakowko wykaz nier 46 12 2020 (79 KB)

89. 19.03.2020 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własnośc Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy - Kadyny pdf Kadyny wykaz nieruchomości do dzierżawy (81 KB)

88. 13.03.2020 r.

Ogłoszenie o I ustnym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbląskiego - m. Elbląg ul. Grunwaldzka pdf I przetarg ul Grunwaldzka 2020 (102 KB)

87. 12.03.2020 r.

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na dzierżawę części nieruchomości stanowiącej własnośc Powiatu Elbląskiego - obręb Suchacz pdf Suchacz dzierżawa ogłoszenie (75 KB)

86. 5.03.2020 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy pdf Wykaz dzierżawa Młynarska Wola (51 KB)

85.13.02.2020r,

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do dzierżawy. pdf Wykaz nieruchomości do dzierżawy (96 KB)

84.04.02.2020r.

Ogłoszenie Starosty Elbląskiego o III ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomości stanowiących własnośc Skarbu Państwa - obręb 01 miasto Tolkmicko pdf III przetarg na zbycie m Tolkmicko (73 KB)

83.04.02.2020r.

Ogłoszenie Starosty Elbląskiego o I ustnym przetargu nieograniczinym na dzierżawę nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa - obręb 01 miasto Tolkmicko pdf Przetarg dzierżawa plaża Tolkmicko (82 KB)

82.23.01.2020 r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży pdf Wykaz nieruchomości do sprzedaży na strony internetowe (81 KB)

81. 21.01.2020 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy - Suchacz

pdf Wykaz do dzierżawy Suchacz (62 KB)

80.16.01.2020r.

Wykaz nieruchomości stanowiącyh własność Skarbu Państwa przeznaczonych do zbycia na rzecz użytkownika wieczystego pdf Wykaz nieruchomości Suchacz (63 KB)

79.10.12.2019r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy - miasto Tolkmicko pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierzawy (133 KB)

78.10.12.2019r.

Ogłoszenie Starosty Elbląskiego o rokowaniach na zbycie nieruchoimości - Pogrodzie pdf Rokowania Pogrodzie (321 KB)

77.05.12.2019r.

Dzierżawa nieruchomości w miejscowości Pólko

pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy (103 KB) pdf Ogłoszenie o przetargu (126 KB)

76.07.11.2019r.

Wykaz nieruchomości, stanowiących własność Skarbu Państwa - Starosty Elbląskiego, przeznaczonych do dzierżawy  pdf Wykaz nieruchomości przeznaczonych do dzierżawy ogłoszenie (56 KB)

75.22.10.2019r.

Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa - Tolkmicko działki nr 204/3 i 204/5 pdf II Przetarg nieograniczony Tolkmicko (72 KB)

74.15.10.2019r.

Ogłoszenie II ustnego przetargu nieograniczonego na zbycie nieruchomości stanowiącej własność Skarbu Państwa - Pogrodzie działka nr 315 pdf Pogrodzie II przetarg (241 KB)

73.20.08.2019r.

Ogłoszenie I ustnego przetargu ograniczonego na dzierżawę części nieruchomości w budynku Starostwa Powiatowego w Elblągu pdf I przetarg ograniczony (82 KB)

72.25.07.2019r.

Wykaz nieruchomości Stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do dzierżawy

pdf Starostwo wykaz (60 KB)

71. 04.07.2019r.

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na najem lokali użytkowych - Pasłęk ul.Wojska Polskiego 14 pdf Pasłęk najem lokali (78 KB)

70. 13.06.2019 r.

Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem - Pasłęk ul. Wojska Polskiego 14 pdf Wykaz nieruchomosci najem (379 KB)

69. 13.06.2019 r.

Obwieszczenie-o wydaniu decyzji w sprawie ograniczenia sposobu karzystania dz. 313 pdf Obwieszczenie (269 KB)

68. 28.05.2019 r. pdf Przetarg na zbycie tolkmicko obreb pierwszy (392 KB)

67. 28.05.2019 r. pdf Wykaz do zbycia mlynarska wola (267 KB)

66. 09.05.2019 r.

Obwieszczenie -zawiadomienie stron postepowania o zakończeniu postepowania w sprawie ograniczenia sposobu korzystania dz. 313

pdf Obwiessczenie (315 KB)

65. 30.04.2019 r.

Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na zbycie nieruchomosci Skarbu Państwa obreb Pogrodzie pdf Ogloszenie o przetargu pogrodzie (384 KB) pdf Rzut kondygnacji (432 KB)

64.11.04.2019r.

Ogłoszenie o i ustnym przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Elbąskiego.

pdf Ogłoszenie I przetargu (123 KB)

63. 04.04.2019 r.

pdf Wykaz nieruchomosci do zbycia tolkmicko (323 KB)

62. 28.03.2019 r.

pdf Wykaz nieruchomosci przez do dzierzawy m mly (255 KB)

61. 14.03.2019 r.

pdf Wykaz nieruchomosci do zbycia pogrodzie (307 KB)

pdf Rzut kondygnacji (432 KB)

60.  28.02.2019 r.

Informacja o terminie wyłożenia projektów moderniazacji ewidencji gruntów i budynków pdf Projekt modernizacji ewidencji gruntów i budynków (451 KB)

59.21.02.2019r.

Wykaz nieruchomości Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży - Elbląg ul.Grunwaldzka

pdf Wykaz nieruchomosci Grunwakdzka (483 KB)

58.21.02.2019r.

Wykaz nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy - Kurowo Braniewskie

pdf Wykaz kurowo bran (365 KB)

57.14.02.2019r.

Ofgłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na najem boksów garażowych w Pasłęku

pdf Paslek ogloszenie (499 KB)

56. 05.02.2019 r.

Wykaz nieruchomości stanowiącyh własność Skarbu Państwa przeznaczonych do dzierżawy - Młynarska Wola pdf Wykaz do dzierzawy (276 KB)

55. 17.01.2019r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do oddania w najem - Pasłęk

pdf Paslek garaze (381 KB)

54. 17.01.2019r.

Wykaz nieruchomości stanowiących własność Skarbu Państwa - Starosty Elbląskiego przeznaczonych do dzierżawy - Suchacz

pdf Wykaz do dzierzawy suchacz (331 KB)

53. 15.01.2019r.

Przekształcenie użytkowania wieczystego,nieruchomości gruntowych zabudowanych na cele mieszkaniowe, w prawo własności

pdf Przeksztalcenie (339 KB)

52. 13.12.2018r.

II przetarg na sprzedaż nieruchomości - Pogrodzie

pdf II przetarg Pogrodzie (411 KB)

51. 10.12.2018 r.

Przetarg na dzierżawę nieruchomości - m. Pólko, obręb Sakówko, gm. Pasłęk

pdf Wykaz (320 KB)

pdf Ogloszenie 001 (458 KB)

50. 30.10.2018 r.

pdf Wykaz nier przez do dzierzawy kamiennik wlk (27 KB)

49. 16.10.2018 r.

pdf Wykaz darowizna 001 (384 KB)

48.04.10.2018r.

Przetarg na sprzedaż nieruchomości - Pogrodzie

pdf Przetarg Pogrodzie (377 KB)

47.27.09.2018r.

Wykaz nieruchomości do dzierżawy Kurowo Braniewskie pdf Wykaz do dzierzawy kurowo braniewskie (27 KB)

46.Ogłoszenie - uprawa konopii przemysłowych

pdf Ogloszenie (24 KB)

45. 13.09.2018 r.

Informacja o rozpoczeciu prac geodezyjnych związanych z modernizacją operatu ewidencji gruntów i budynków

pdf Informacja o rozpoczęciu m Młynary (395 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu m Tolkmicko (393 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu gm Tolkmicko (401 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu gm Markusy (404 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu Godkowo (405 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu m Pasłek (397 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu gm Milejewo (402 KB) pdf Informacja o rozpoczęciu gm Elbląg (406 KB) folder

44.23.08.2018r.

Przetarg na dzierżawę nieruchomości Skarbu Państwa - Kadyny pdf Przetarg Kadyny (399 KB)

43. 07.08.2018 r,

Wykaz nieruchomości przeznaczonej do zbycia - Pogrodzie

pdf Wykaz do zbycia pogrodzie (27 KB)

42. 19.07.2018r.

Wyłożenie operatu opisowo - kartograficznego ewidencji gruntów budynków i lokali pdf Ogloszenie (345 KB)

41. 12.07.2018r.

Ogłoszenie I przetarg Rychliki

pdf Ogłoszenie Rychliki (414 KB)

40.05.07.2018r.

Wykaz do dzierżawy i umowy użyczenia

pdf Wykazy (55 KB)

39. decyzja o ograniczeniu sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym obreb Sakóko

pdf Decyzja ograniczenie sakowko (163 KB)

Informacja dotycząca sprzedaży nieruchomości stanowiących własnośc Powiatu Elbląskiego

pdf Polko sprzedaz (1.41 MB)

link do filmu promocyjnego

38.17.05.2018

pdf Wykaz dzierzawa zwierzno (25 KB)

 

37.09.05.2018

pdf Zawiadomienie o wszczeciu postepowania sakowk (31 KB)

36. 19.04.2018 r.

pdf Wykaz do sprzedazy rychliki (1) (25 KB)

 

35. 07.03.2018 r.

pdf Informacja o zamiarze wszczecia postepowania (19 KB)

34 17.01.2018r. Zapytanie cenowe

pdf Zapytanie cenowe Nr GN 042 2 2018  (3.06 MB)

pdf Zał nr 1 harmonogram rzeczowo finansowy (1.13 MB)

pdf Załącznik nr 2 zakres zadań (728 KB)

document Załącznik nr 3 Formularz ofertowy (113 KB)

document Załącznik nr 4 Wykaz usług (200 KB) pdf
(3.06 MB)
document Załącznik nr 5 Oświadczenie wykonawcy o dysponowaniu oraz oddelegowaniu osób niezbędnych do realizacji zamówienia (197 KB) document Załącznik nr 6 Oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia i spełnienia warunków udziału w postępowaniu  (126 KB)

document Załącznik nr 7 oświadczenie klauzule społeczne (003) (167 KB)

pdf Zał nr 8 wzór umowy (4.30 MB)

33. 05.12.2017r.

pdf Wykaz do dzierżawy obreb Kurowo Braniewskie (342 KB)

32. 01.12.2017r.

pdf Ogłoszenie II przetarg Pogrodzie (403 KB)

31. 22.11.2017 r. pdf Gronowo Górne rokowania (506 KB)

30. 26.10.2017 r.

pdf Wykaz do dzierzawy kurowo (25 KB)  

29. 25.10.2017 r.

pdf Rokowania Pilona 275 2 (517 KB)

28. 12.09.2017 r.

pdf Ogloszenie 001 (37 KB)  Przetarg Pogrodzie

27. 07.09.2017 r.

document Młynary modernizacja EGiB (15 KB)

26. 07.09.2017 r.

document Pasłęk modernizacja EGIB (15 KB)

25. 07.09.2017 r.

document Rychliki modernizacja EGiB (15 KB)

24. 29.08.2017 r.

pdf Dzierzawa kurowo (25 KB)

23.20.07.2017 r. pdf IIprzetarg Gronowo Gorne (955 KB)

22.20.07.2017 r. pdf Pogrodzie sprzedaz (224 KB)

21.20.07.2017 r. pdf Pogrodzie dzierzawa (259 KB)

20.18.07.2017 r. pdf Wykaz ojcowa wola (264 KB)

19.04.07.2017 r.

pdf Dzierzawa zwierzno (24 KB)

18. 04.07.2017 r.

pdf Sprzedaz bezp kwietniewo (30 KB)

17. 13.03.2017 r.

pdf Ogloszenie 002 (40 KB)

pdf 16. 6.06.2017 r. (40 KB)

pdf Wykaz do dzierzawy lecze (22 KB)

15. 1.06.2017 r.

pdf Wykaz do sprzedazy jeglownik (30 KB)

14. 19.05.2017 r.

pdf Decyzja (188 KB)

13.16.05.2017r.

pdf Sakowko I przetarg (415 KB)

12.11.05.2017

pdf Gronowo G I przetarg (441 KB)

11. 25.04.2017 r.

pdf Ogloszenie kurowo (235 KB)

10. 06.04.2017r.

pdf Pilona IV przetarg (387 KB)

9.06.04.2017r.

pdf Pilona rokowania (441 KB)

8. 30.03.2017 r.

pdf Wykaz do sprzedazy Zolwiniec (28 KB)

7. 16.03.2017 r.

pdf Zawiadomienie (31 KB)

6. 14.03.2017 r. 

pdf Gronowo 49 2 nowy (577 KB)

5. 2.03.2017 r.

pdf Gronowo wykaz (373 KB)

4. 24.01.2017 r.

pdf II przetarg Lecze (40 KB)

3. 2017-01-12 pdf Wykaz nieruchomości do sprzedaży Gronowo Górne (402 KB)

2.  2017-01-12

pdf Przetarg III Pilona (469 KB)

1. 2017-01-12: pdf Ogloszenie dot. ograniczenia sposobu korzystania obręb Wopity (345 KB)


pdf Wykaz do dzierzawy kepiny (18 KB)

pdf Informacja o przetargu Łęcze (17 KB)

pdf Wykaz dzierz mlynarska wola (17 KB)

pdf Ogloszenie lecze (38 KB)

pdf Wykaz dzierżawa Pólko (442 KB)   pdf II przetarg sprzedaż Pilona (445 KB)

pdf I ogloszenie dzierżawa Pólko (445 KB)

pdf wykaz nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży dz. nr 234 obręb Łęcze (28 KB)

pdf wykaz nieruchomości będących własnością Powiatu Elbląskiego przeznaczonych do sprzedaży (gmina Pasłęk, obręb Sakówko działka nr 46/12) (331 KB) pdf Wykaz dzier kwietniewo (21 KB) pdf Wykaz dzier kurowo (21 KB) pdf Wykaz dzier zwierzno (18 KB) pdf (331 KB)

pdf Ogloszenie o przetargu Pilona (980 KB)

pdf Wykaz (750 KB)

pdf Wykaz sprzedaz kadyny kepiny wielkie (29 KB)

pdf Odstąpienie od przetargu (21 KB)

pdf Wykaz do dzierzawy (23 KB)

pdf informacja o przetargu (23 KB) pdf wykaz nieruchomości do sprzedaży (30 KB)

pdf przetarg na dzierżawę nieruchomości 04_2016 (786 KB) pdf   (23 KB) pdf Informacja o wyniku przetargu dzierżawy Buczyniec (232 KB)

pdf   (23 KB) pdf Obwieszczenie o zakończeniu postęowania dz 151 obreb Robity (48 KB) pdf (23 KB) pdf Ogloszenie GN 1705 (38 KB) pdf (23 KB)

bip.powiat.elblag.pl

bip

Nieruchomość w Rangórach k. Elbląga do sprzedaży

Połącz się z tłumaczem

Zarządzanie Kryzysowe

Zarządzanie kryzysowe

Film Promocyjny 2023

Newsletter

Wydarzenia

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski