Przejdź do treści.

Menu

W ostatnią środę uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym wyjściu do kina oraz Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Elblągu. Dzień pełen emocji, refleksji i fascynujących odkryć, który na długo pozostanie w naszej pamięci.
Wyjście rozpoczęliśmy od filmu „Strefa interesów”, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć najnowszy film, który wszedł na ekrany kin na całym świecie. Była to dla nas niezwykła przygoda – zatopienie w atmosferze filmu i emocje towarzyszące oglądaniu wyjątkowej fabuły. Film poruszył wiele wrażeń, pobudził naszą wyobraźnię.
Po seansie udaliśmy się do muzeum. To miejsce, gdzie można było poczuć klimat historii, wsłuchać się w opowieści dawnych mieszkańców i dotknąć artefaktów sprzed tysięcy lat. Spacerując po salach pełnych eksponatów, poznaliśmy historię regionu, Żuław, tkactwa, dowiedzieliśmy się o życiu naszych przodków i zrozumieliśmy, jak ważne jest zachowanie dziedzictwa kulturowego.
Dzień spędzony podczas wyjścia do kina i muzeum był dla nas niezwykłym doświadczeniem. Wzmocnił naszą pasję do sztuki i historii, rozbudził ciekawość świata i otworzył nasze umysły na nowe odkrycia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej grupy. Takie wyjścia będą się powtarzać, dając nam możliwość pogłębienia wiedzy i poszerzenia horyzontów.
Zachęcamy wszystkich uczniów do brania udziału w tego rodzaju wyjściach, ponieważ wartości, jakie wynosimy z takich spotkań, są nieocenione. Odkrywanie nowych miejsc i kultur, rozszerzanie swoich horyzontów i rozwijanie zainteresowań to niezwykle ważne elementy naszego rozwoju. Dlatego nie wahajcie się – i razem odkrywajmy świat!
Do zobaczenia na kolejnych wyjściach i przygodach!

Autor: Katarzyna Malesa
Łuczak Paulina na zdjęcia

bip.powiat.elblag.pl

bip

Nieruchomość w Rangórach k. Elbląga do sprzedaży

Połącz się z tłumaczem

Zarządzanie Kryzysowe

Zarządzanie kryzysowe

Film Promocyjny 2023

Newsletter

Wydarzenia

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski