Z przyjemnością informujemy, że został już zarejestrowany Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Pasłęku. Siedzibą Sztabu oraz miejscem, w którym rozegrany zostanie 32 Finał WOŚP dnia 28 stycznia 2024 r. będzie hala sportowa Zespołu Szkół w Pasłęku. Szefem Sztabu został Mirosław Plawgo, a w Komitecie Organizacyjnym zasiadają: dyrektor Zespołu Szkół Elżbieta Wasiuk, dyrektor POK Izabela Wiśniewska, dyrektor MOSiR Jerzy Przedpełski, Beata Ziębicka (SP nr 2 w Pasłęku) oraz Tomasz Rozenbajgier (ZS w Pasłęku).

Informujemy również, że rejestracja wolontariuszy rozpocznie się w połowie listopada i odpowiada za nią Tomasz Rozenbajgier. Wszystkich zainteresowanych kwestą na terenie Pasłęka i okolic zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi zasadami pod adresem https://www.wosp.org.pl/final/dla-wolontariuszy. Ponadto mamy pięć tzw. puszek stacjonarnych dla przedsiębiorców, którzy chcieliby w swoich sklepach lub firmach wystawić puszkę i zbierać datki nawet miesiąc przed Finałem. Chętni mogą już zgłaszać się poprzez maila: zspaslek@tlen.pl. Przypominamy, iż zebrane pieniądze będą przeznaczone na walkę ze skutkami pandemii COVID-19 i ukierunkowane na pulmonologię (hasło 28 Finału: „Wszystko gra! Ok! Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”).

Info: ZS