W dniach 20-29 stycznia 2012 r. odbywały się Międzynarodowe Targi Grune Woche 2012 w Berlinie. Stoisko Warmii i Mazur podczas Międzynarodowych Targów Grune Woche 2012 w Berlinie w kąciku LGD Kanał Elbląski reprezentowali: Halina Cieśla anioł) i Danuta Jasek stary czort) z Aniołowa, Regina Czymbor przewodnik turystyczny i tłumacz) z Urzędu Marszałkowskiego w Elblągu, Uwe Doche z Hotelu-Mistral Karnitygt;. Wyjazd zorganizował Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Rolnictwa Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

W kategorii najbardziej sprawnej i otwartej firmy spośród polskich wystawców, zostały uhonorowane dyplomami następujące stoiska:
- za zajęcie I miejsca, dla PHP Tradycyjne Jadło ze Środy Wielkopolskiej z ofertą Wędliny dymem wędzone,
- za zajęcie II miejsca, dla BACÓWKA L. Szot Sp-ka. z Rajbrotu z ofertą U nos same rarytasy,
- za zajęcie III miejsca, ex aequo dla: Stowarzyszenia Kobiet Powiatu Janowskiego z Janowa Lubelskiego i Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi "Aniołowo" z Aniołowa z ofertą Coś dla ducha i ciała.
Wyboru dokonały następujące berlińskie media: Twoja Gazeta, Polacy w Berlinie i RockinBerlin.Pl.
Jest to zaszczytne i miłe wyróżnienie dla Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi "Aniołowo" z Aniołowa, które od wielu lat zaskakujemieszkańców powiatu swoją działalnością i pomysłami.
Źródła tekstu:
.
Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: III miejsce Aniołowa na Międzynarodowych Targach Grune Woche 2012 w Berlinie!
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: III miejsce Aniołowa na Międzynarodowych Targach Grune Woche 2012 w Berlinie!
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: III miejsce Aniołowa na Międzynarodowych Targach Grune Woche 2012 w Berlinie!