Przejdź do treści.

Menu

Nowy projekt w Zespole Szkół w Pasłęku

W nowym roku szkolnym w Zespole Szkół w Pasłęku rozpoczynamy realizację projektu Pierwsza Pomoc- Pierwszy Ja. Projekt ma na celu przekazywanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej wśród dzieci i młodzieży w naszej szkole oraz Powiecie Elbląskim. Realizacja zadania jest możliwa dzięki naszemu partnerowi Fundacja PZU SA. Zakupiono niezbędny sprzęt i doposażenie gabinetu, w którym odbywają się zajęcia EDB oraz nasz szkolny projekt. Jako kadra pedagogiczna i koordynatorzy projektu jesteśmy zmotywowani do działania w zakresie przekazywania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy oraz ćwiczeń na nowym sprzęcie. Pomoc to pierwsza reakcja dobrego człowieka.

Info. ZS

bip.powiat.elblag.pl

bip

Nieruchomość w Rangórach k. Elbląga do sprzedaży

Połącz się z tłumaczem

Zarządzanie Kryzysowe

Zarządzanie kryzysowe

Film Promocyjny 2023

Newsletter

Wydarzenia

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski