21 - 22 marca 2023 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zostały zorganizowanie Dni Otwarte. Ósmoklasiści mieli okazję zapoznać się z ofertą kształcenia na rok 2023/2024 poprzez zwiedzanie pracowni szkolnych oraz udział w pokazach poszczególnych kierunków kształcenia. Uczniowie ZSEiT wraz z nauczycielami z wielkim zaangażowaniem i w atrakcyjny sposób zaprezentowali swoje kierunki.

Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku jest nowoczesną szkołą, która zapewnia zdobywanie wiedzy, umiejętności i nowych kwalifikacji zgodnie z duchem czasu oraz z potrzebami rynku pracy. Szkoła umożliwia nabycie doświadczenia na rynku krajowym i zagranicznym, pokazuje najlepsze rozwiązania oraz utrwala otwartość na inne kultury.

Uczestniczący w Dniach Otwartych ósmoklasiści uzyskali informacje na temat konkretnych zawodów, staży w najlepszych firmach w kraju, staży zagranicznych, możliwości zatrudnienia oraz informacje dotyczące rekrutacji na kolejny rok szkolny.

Oto oferta kształcenia na rok szkolny 2023/2024:

• 4-letnie liceum ogólnokształcące - oddział przygotowania wojskowego (OPW);
  • 5-letnie technikum ekonomiczne;
  • 5-letnie technikum agrobiznesu;
  • 5-letnie technikum żywienia i usług gastronomicznych;
  • 3-letnia szkoła branżowa - mechanik operator  pojazdów i maszyn rolniczych;
  • 3-letnia szkoła branżowa - mechanik pojazdów samochodowych.

Dziękujemy za przybycie nauczycielom i uczniom z następujących szkół: Szkoły Podstawowej nr 1 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej nr 2 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Pasłęku, Szkoły Podstawowej w Młynarach, Szkoły Podstawowej w Bielicy, Szkoły Podstawowej w Godkowie, Szkoły Podstawowej w Rychlikach, Szkoły Podstawowej w Rogajnach, Szkoły Podstawowej w Kalniku, Szkoły Podstawowej w Błudowie, Szkoły Podstawowej w Słobitach, Szkoły Podstawowej w Łącznie i Szkoły Podstawowej w Zielonce Pasłęckiej.

Podziękowania również należą się organizatorom za przygotowanie tak ważnego dla ZSEiT w Pasłęku przedsięwzięcia.

Zapraszamy do śledzenia informacji o nas  na  portalach społecznościowych oraz obejrzenia fotorelacji w galerii:

Info ZSEiT: Marzena Pankiewicz