Projekt jest skierowany do firm, które planują rozpocząć, bądź działają czynnie w sektorze gospodarki wodnościekowej. W ofercie jest 28 szkoleń, które są zarekomendowane przez Radę ds. Kompetencji w sektorze Gospodarki Wodno-Ściekowej i Rekultywacji. W ostatnich dniach nastąpiła zmiana Rekomendacji Rady w celu lepszego dopasowania do aktualnych warunków rynku pracy i potrzeb pracodawców. I tak m.in. wprowadzono 3 nowe usługi rozwojowe:

• Korzystanie z dostępnych otwartych narzędzi systemu informacji geograficznych,
  • Montowanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,
  • Rekultywacja składowisk odpadów i innych terenów zdegradowanych;

w większości proponowanych usług skrócono czas ich trwania oraz zostały zaktualizowane maksymalne kwoty dofinansowania osobogodziny usługi rozwojowej na pracownika.

Link do informacji  o naborze w mediach społecznościowych:

Facebook: https://www.facebook.com/agencja.arleg/posts/pfbid0m7SaigjC4yWcoXigxUcDR2u9jKgLcvkFXqhKYurUdccdgRRLja5sGudqCpQBXBQUl

Linkedin:  https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7016365951193395202

Agencja Rozwoju Regionalnego „ ARLEG ” S.A. jest spółką, która podlega i jest związana z Województwem Dolnośląskim. Więcej informacji o naszej spółce znajduje się na naszej stronie internetowej: www.arleg.eu.

Jesteśmy Operatorem Projektu pn.  „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”. W ramach niego, oferujemy  dofinansowanie (ponad 7 800 PLN NA 1 PRACOWNIKA)  do różnego rodzaju szkoleń, kursów. Realizacja projektu została sfinansowana przez Unię Europejską ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. PROJEKT JEST OGÓLNOKRAJOWY.

Więcej informacji: Katarzyna Jakubas, tel: 76 862 27 77 wew. 61, 62, mailowo: gwsir@arleg.eu