Być Stypendystą Prezesa Rady Ministrów to zaszczyt i wielkie społeczne zobowiązanie. Już nie jest się anonimowym, jest się wyróżnionym. Uczennice naszej szkoły: Maja Bartnicka oraz Weronika Wietek otrzymały stypendia, które dziś, 23 listopada 2022 roku, odebrały z rąk Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty, Pana Krzysztofa Jana Nowackiego. Uroczystość miała miejsce w ZPSM im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu.

Z dumą prezentujemy sylwetki uczennic, którym zostało przyznane Stypendium Rady Ministrów za rok szkolny 2021/2022.

Weronika Wietek jest zarówno uczennicą jak i koleżanką, na której zawsze można polegać. W Liceum Sztuk Plastycznych rozwija swoje pasje i zamiłowanie do sztuki. Oprócz zainteresowań plastycznych uwielbia czytać książki, grać na pianinie, układać puzzle oraz spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Maja Bartnicka, jak sama twierdzi, pojawiła się w Liceum Sztuk Plastycznych z pasji. W przyszłości chce zostać grafikiem komputerowym i pracować w branży gier lub chciałaby się zająć szeroko pojętym projektowaniem graficznym. Uważa, że świat ma jej dużo do zaoferowania, wystarczy tylko dobrze wykorzystać okazje, które są nam dane. Jest marzycielką i idealistką, dlatego wszystko ma dla mnie jasne barwy.

Sukces szkolny to efekt wysiłku wielu osób, Rodziców, Bliskich oraz Nauczycieli - Mistrzów, którzy potrafią rzeczy trudne uczynić łatwymi. Bardzo za to dziękujemy.

Serdecznie gratulujemy Uczennicom, niech marzenia stają się celami do realizacji.

Życzymy Weronice i Mai dalszych sukcesów, poszerzania horyzontów i motywacji do dalszego samorozwoju.

info:LSP