Konferencja poświęcona turystyce wiejskiej i agroturystyce na Warmii i Mazurach „Turystyka nas inspiruje. Turystyka Wiejska. Cudownie odkrywać!”, odbędzie się 27 października 2022 roku w formie on-line.

Spotkanie skierowane jest do właścicieli obiektów turystycznych zlokalizowanych na terenach wiejskich Warmii i Mazur oraz branży odpowiadającej za turystykę i atrakcje turystyczne zlokalizowane na wsi.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną trendy pojawiające się w turystyce, zyskujące na popularności wśród wiejskich obiektów z Warmii i Mazur.
Wiodącymi tematami będą te dotyczące najmu w gospodarstwach agroturystycznych oraz tzw. dobrych praktyk sanitarnych w odniesieniu do funkcjonowania gospodarstwa agroturystycznego.

Swoimi doświadczeniami w zakresie zarządzania zagrodą edukacyjną podzielą się natomiast laureaci tegorocznej edycji Konkursu Agro-Eko
-Turystycznego „Zielone Lato”, właściciele Zagrody Edukacyjnej „Warmińska Pszczoła”.

Rejestracja na konferencję Turystyka nas inspiruje. Turystyka Wiejska. Cudownie odkrywać! odbywa się poprzez link Turystyka nas inspiruje. Turystyka wiejska. Cudownie odkrywać! (clickmeeting.com)

Organizatorem inicjatywy jest Departament Turystyki i Sportu Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie

info: warmia.mazury.pl