Ośrodek położony jest przy ul. Spacerowej 2, ok. 500 m od morza. Na terenie ośrodka znajduje się 25 domków letniskowych o zróżnicowanym standardzie i ilości dostępnych miejsc dla wypoczywających.

Teren ośrodka jest ogrodzony, co pozwala na bezpieczny wypoczynek rodzin z dziećmi.

Wszystkie domki wyposażone są w aneks kuchenny (lodówka, kuchenka elektryczna, zlew i naczynia). W skład kompleksu domków letniskowych wchodzi: 13 domków trzyosobowych, 8 domków czteroosobowych (ze wspólnym węzłem sanitarnym, zawierającym kabiny prysznicowe oraz zlewy i toalety), 4 domki czteroosobowe z łazienkami wewnątrz domków. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się utwardzony parking samochodowy. Do dyspozycji gości pozostaje także świetlica, w której można spędzić czas m.in. grając w tenisa stołowego, czy oglądając telewizję.

Ośrodek oferuje specjalną ofertę dla osób będących mieszkańcami DPS lub uczestnikami, ŚDS, WTZ, ZAZ oraz osób objętych pomocą społeczną przez Ośrodki Pomocy Społecznej i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

Główną jednak ideą przyświecającą utworzeniu Ośrodka było i jest zapewnienie integracji i wypoczynku dzieciom i młodzieży wymagającym szczególnego wsparcia i pomocy, z rodzin ubogich, rozbitych, niezaradnych życiowo, dotkniętych przemocą.

Kontakt do Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej: tel. 55 236 25 54.

info: PCPR Elbląg

pdf Oferta (23 KB)