Cykl dwudniowych bezpłatnych szkoleń „Agroturystyka na nowo” potrwa od 8 listopada do 1 grudnia 2021 roku w trybie online.

Warsztaty skierowane są do przedstawicieli stowarzyszeń agroturystycznych, lokalnych i regionalnych organizacji turystycznych, ośrodków doradztwa rolniczego oraz przedstawicieli, właścicieli gospodarstw agroturystycznych oraz podmiotów świadczących tego typu usługi.

Uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób rozwijać swoje kompetencje, skutecznie komunikować i promować swoją działalność za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz efektywnie budować sieć współpracy. Zapoznają się również z nowinkami marketingu w sieci, nowoczesne kanałami dotarcia do klientów oraz tajnikami działań algorytmów.

Program szkolenia:

• Wyniki badania „Agroturystyka na nowo”, wnioski z badania dla organizacji i gospodarstw - jakie obserwujemy trendy w rozwoju agroturystki, jakie są oczekiwania dzisiejszych klientów.
  • Marketing czyli co?  Podstawy budowania marki gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
  • Jak media społecznościowe zmieniły klienta?  Nowoczesna komunikacja i kanały dotarcia do klienta gospodarstwa i produktu agroturystycznego.
  • Jak działa algorytm? Podstawy mediów społecznościowych i budowania relacji sieciowych z innymi gospodarstwami oraz produktami agroturystycznymi.
  • Jakie możliwości współpracy sieciowej oraz jakie możliwości sprzedażowe daje Facebook, Instagram i YouTube? Pomysły i rozwiązania.

Do wyboru dostępne są łącznie 4 terminy:

1. 8-9 listopada 2021 roku (poniedziałek-wtorek) - szkolenie dla organizacji
  2. 16-17 listopada 2021 roku (wtorek-środa) - szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej
  3. 23-24 listopada 2021 roku (wtorek-środa) - szkolenie dla organizacji
  4. 30 listopada - 1 grudnia 2021 roku  (wtorek-środa) - szkolenie dla przedsiębiorców i pracowników branży agroturystycznej.

WIĘCEJ INFORMACJI

info: warmia.mazury.pl