W dniu 24 czerwca 2021 r. w Galerii Nobilis CSE Światowid w Elblągu odbył się wernisaż wystawy prac uczniów Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym podsumowujący rok szkolny 2020/2021.

Kończący się rok szkolny był dla kadry pedagogicznej Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym czasem owocnego poszukiwania nowych, efektywnych rozwiązań związanych z procesem kształcenia, pomimo trwającej pandemii. Wprowadzone przez nauczycieli rozwiązania umożliwiły uczniom zdobycie wiedzy i nowych umiejętności na wysokim poziomie.

Zorganizowana wystawa prac była doskonała okazją dla uczniów do prezentacji umiejętności zdobytych i doskonalonych w trakcie zajęć szkolnych, które są kluczowe do realizacji planów związanych ze studiami i w przyszłości z pracą zawodową.

Prezentowane prace zachwyciły oryginalnością i wysokim poziomem wykonania.

W imieniu Starosty Elbląskiego – Pana Macieja Romanowskiego wakacyjne życzenia, odpoczynku po trudnym roku szkolnym, dużo słońca w sercu i na zewnątrz, radości z każdego wakacyjnego dnia przeżytego bezpiecznie, wspólnie z rodziną i przyjaciółmi, przekazała Wioletta Janas – Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu.

W wernisażu uczestniczyła Przewodnicząca Rady Powiatu w Elblągu – Pani Genowefa Kwoczek oraz Wicedyrektor CSE Światowid w Elblągu – Pani Magdalena Czarnocka-Kaptur.

Info. Wydział PEKS