W dniach 21-22 czerwca br. pracownicy Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu odwiedzili trzynaście szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu elbląskiego, które uczestniczyły w XX edycji Olimpiady pn. „Przyroda i historia powiatu elbląskiego”.

Celem wizyty było wręczenie lub przekazanie do wręczenia, w dniu zakończenia roku szkolnego nagród laureatom konkursu oraz drobniejszych upominków dla wszystkich uczestników Olimpiady.

W powyższym terminie odwiedzono 13 szkół tj.: Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym, Szkołę Podstawową Nr 2 w Pasłęku, Szkołę Podstawową Nr 1 w Pasłęku, Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, Zespół Szkół w Pasłęku, Szkołę Podstawową Nr 3 w Pasłęku, Szkołę Podstawową w Rogajnach, Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi w Zielonce Pasłęckiej, Szkołę Podstawową w Godkowie, Szkołę Podstawową w Rychlikach, Szkołę Podstawową w Zwierznie, Szkołę Podstawową w Żurawcu i Szkołę Podstawową w Błudowie.

Atrakcyjne nagrody dla laureatów Olimpiady ufundowali: Starostwo Powiatowe w Elblągu, Wojewódzki Warmińsko-Mazurski Konserwator Zabytków w Olsztynie, Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej oraz Stowarzyszenie LGD „Łączy Nas Kanał Elbląski”.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz zachęcamy do zgłaszania się w kolejnych edycjach Olimpiady.