Zapraszamy organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konkursie Zarządu Powiatu w Elblągu, ogłoszonym 27 stycznia 2021 r. na wsparcie realizacji zadań publicznych w 2021 r. z zakresu:

1) wspierania i upowszechniania kultury fizycznej;

2) kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego;

3) turystyki i krajoznawstwa.

Do oferty należy dołączyć:

1. oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych;

2. obowiązujący statut organizacji podpisany przez osoby reprezentujące organizację;

3. dokument potwierdzający upoważnienie do działania w imieniu oferenta(-ów) – w przypadku wyboru innego sposobu reprezentacji podmiotów składających ofertę wspólną niż wynikający z Krajowego Rejestru Sądowego lub innego właściwego rejestru.

Przy planowaniu zadania, będącego przedmiotem oferty, organizacja pozarządowa powinna w opisie zadania umieścić informację nt. sposobu jego realizacji (np.: zastosowania alternatywnych form, działań, technologii informatycznych, technik on-line, mediów społecznościowych) w kontekście stanu epidemii w kraju.

W roku 2021 w związku z epidemią (COVID-19) organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy, zobowiązane są, w toku realizacji zadań, przestrzegać wytycznych Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego i postanowień zawartych w aktach prawnych dotyczących stanu epidemii.

Termin składanie ofert mija 17 lutego 2021 r.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Elblągu, ul. Saperów 14A, w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Elblągu http://bip.powiat.elblag.pl/ oraz na stronie internetowej urzędu http://powiat.elblag.pl/. Druk oferty i sprawozdania są dostępne na stronach internetowych urzędu w zakładce „Organizacje pozarządowe”.