Już po raz kolejny władze samorządowe Elbląga, wspierające od wielu lat osoby zajmujące się twórczością artystyczną i upowszechnianiem kultury, przyznały specjalne nagrody oraz stypendia artystyczne i kulturalne.

Jednym z laureatów stypendium kulturalnego została Karolina Kardas, nauczyciel rysunku i malarstwa w Liceum Sztuk Plastycznych. Galeria sztuki w Elblągu na terenie Starego Miasta pod nazwą Galeria „Pracownia” zaczyna nabierać realnych kształtów, a dodatkowo, w ramach projektu, będzie można oglądać artystów i ich dzieła. Karolinie Kardas składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w realizacji nowych wyzwań!

Wśród 26 laureatów stypendium artystycznego znalazły się nasze znakomitości twórcze, czyli: Elżbieta Krajewska i Dominika Tkaczyk – uczennice klasy IV oraz Dominika Sambor – uczennica klasy III! Gratulujemy geniuszu, życzymy wiary i wytrwałości w realizacji własnych marzeń!

Wszystkim tegorocznym laureatom gratulujemy i życzymy – oprócz dalszych sukcesów – dużo zdrowia w tym trudnym dla nas wszystkich okresie!

info: LSP w Gronowie Górnym

elblaskie nagrody kulturalne