Grudzień w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku obfituje w wydarzenia pełne zabawy i radości. 6 grudnia było czerwono i mikołajkowo. Do szkoły zawitał Mikołaj, który rozdawał słodkości. Towarzyszyły mu piękne Mikołajki.

W tym samym dniu miał się odbyć konkurs „Na najbardziej świąteczną salę”. Niestety, z przyczyn niezależnych, jego rozstrzygnięcie zostało przełożone na 9 grudnia.

Do konkursu zgłosiło się 11 klas. Jury miało ogromny dylemat i uznało, że I miejsce zajęła klasa druga technikum, II miejsce klasa pierwsza liceum, natomiast III miejsce zajęły ex aequo klasy: trzecia technikum, pierwsza szkoły branżowej i trzecia liceum. Gratulujemy! Należy dodać, że wszystkie sale zostały pięknie udekorowane. Dzięki temu zrobiło się naprawdę świątecznie.

Bardzo dziękujemy za ogromne zaangażowanie, dużo uśmiechu i wspaniały dzień: uczniom, wychowawcom, pracownikom, nauczycielom oraz dyrekcji Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. No i oczywiście kochanemu Mikołajowi, który o nas nie zapomniał.

Pragniemy również podziękować lokalnym przedsiębiorcom, którzy znacznie wsparli Mikołaja:), tj.: Sklep Spożywczy Janusz Świderski; Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bożena Rucińska; Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „ELZET” Zdzisław Zarzeka; P.H.U. Piotr Lutomski; MEBLE PIRÓG STYLE Arkadiusz Piróg; MD OKNA Daniel Majcher; SIELAWKA Anna Sielawa; ŻWIROWNIA PASŁĘK TRANSPORT I WYDOBYCIE Maciej Naspiński.

Dziękujemy za fantastyczny dzień.

Monika Kucińska