Podczas inauguracji nowego roku szkolnego 3 września uczniowie Zespołu Szkół w Pasłęku otrzymali z rąk Starosty Elbląskiego Macieja Romanowskiego stypendia za osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne uzyskane w drugim semestrze roku szkolnego 2017/18. W naszej szkole to wyróżnienie uzyskało 35 uczniów odznaczających się wysoką średnią ocen (co najmniej 5,00), będących laureatami olimpiad, konkursów tematycznych, artystycznych i plastycznych, bądź zajmujących medalowe miejsca w zawodach sportowych na poziomie wojewódzkim i ogólnokrajowym.

Wśród stypendystów są następujący uczniowie: Andruszkiewicz Julia, Andruszkiewicz Wiktoria, Bigus Wiktoria, Białobrzeska Zuzanna, Budkiewicz Agnieszka, Butkiewicz Klaudia, Charuk Amanda, Cichocka Katarzyna, Dzwonko Katarzyna, Drzewiecki Dominik, Grzyb Joanna, Hulanicki Maciej, Juniewicz Damian, Kaczmarczyk Natalia, Kajrewicz Aleksandra, Klusek Maciej, Kogut Paulina, Kołosowski Mateusz, Korzeniowski Bartłomiej, Marchwat Kornelia, Miszczyszyn Maciej, Niziołek Kamila, Ostrowski Alan, Piotrak Maciej, Przystasz Aleksandra, Rokosz Paulina, Różańska Natalia, Sadowska Maja, Stasiak Izabela, Szczotka Michał, Szymanek Patrycja, Wilk Zuzanna, Witkowska Izabela, Zbróg Kinga, Zielińska Weronika.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!