Wszyscy na ten dzień czekali i nareszcie nadszedł. Przy tej okazji klasa III gimnazjum postanowiła sobie trochę pożartować ze swoich nauczycieli, chociaż zastrzegli, że „wszelkie podobieństwo do nauczycieli z Kamionka Wielkiego jest czysto przypadkowe”.

Po wystąpieniu dyrektora Radosława Żyłowskiego podsumowano realizowane w naszym ośrodku projekty, wręczono stosowne podziękowania i gratulacje. Swoją pozytywną opinię o naszej placówce wyraziła pani Gabriela Effenberg, przedstawiciel Starostwa Powiatowego. Podczas akademii pan Grzegorz Wolszczak przekazał naszym wychowankom atlas do ćwiczeń, który wzbogaci wyposażenie naszej siłowni.

Zebrani mogli również zobaczyć pokaz zdjęć ukazujących działania realizowane w trzecich klasach gimnazjalnych oraz obejrzeć występ zespołu muzycznego, który wszystkich zachwycił.

Na koniec wreszcie wszyscy otrzymali świadectwa i mogli zacząć cieszyć się wyczekanymi wakacjami.

X.S.