Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza zainteresowanych zaprezentowaniem swojej oferty podczas imprezy  „Oblicza Warmii i Mazur” organizowanej w Elblągu w dniu 18 listopada 2017 r.

„Oblicza Warmii i Mazur” to wydarzenie, którego główną ideą jest promocja dziedzictwa regionu oraz ukazanie jego potencjału.  Podczas imprezy przedstawione zostaną różnorodne obszary aktywności  mieszkańców województwa, ciekawe inicjatywy, a także unikalne miejsca, które warto odwiedzić.  Program będzie zrealizowany w formie prelekcji, warsztatów oraz stoisk poszczególnych firm.

Organizator zachęca wystawców do współtworzenia tego przedsięwzięcia oraz prezentacji swoich stoisk z asortymentem i usługami, związanymi z naszym regionem: agroturystyką, usługami hotelarskimi, kulinariami, produktami regionalnymi/ekologicznymi, rękodziełem, działalnością kulturalną, turystyczną, edukacyjną, społeczną itp.

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie go pocztą lub w formie elektronicznej/faxem na adres:

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”,  Plac K. Jagiellończyka 1,  82-300 Elbląg,

e-mail: joanna.zuehlke@swiatowid.elblag.pl;

fax: 55 611 20 60

Materiały do pobrania dostępne w załącznikach na stronie internetowej: http://swiatowid.elblag.pl/pl/aktualnosci/imprezy/wiatowid-zaprasza-do-wspo-pracy/

wiatowid