To wydarzenie od ośmiu lat stało się stałym punktem w kalendarzu wydarzeń biznesowo-gospodarczych w Polsce pólnocnej.

Jak co roku współorganizatorami byli Partnerzy i Patroni oraz przedsiębiorcy zaangażowani w tego typu przedsięwzięcia. Przygotowania do Kongresu rozpoczęły się kilka miesięcy przed wydarzeniem, które odbyło się 19 marca 2024 roku w Olsztynie, w hotelu Omega i trwało od godz. 9.00 do 19:00.

Na łamach Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego oraz we wszystkich naszych lokalnych tytułach gazet i portali w naszym województwie ruszyla promocja tego eventu. Publikowane zostały logotypy partnerów w ramce przy artykułach na ten temat oraz na serwisach internetowych naszych gazet i portalach FB.

Specjanie przygotowane posty promujące panele tematyczne ukazywały się systematycznie w social mediach.

W VIII Kongresie Przyszłości brał udział Starosta Elbląski Pan Maciej Romanowski, który został oficjalnie poproszony o wręczenie na scenie głównej Pierwszej nagrody Marka Warmii i Mazur 2024, która trafia do firmy ARBET Investment Group sp. z o.o. dla Pana Andrzeja Bogusza, prezesa zarządu.

Po oficjalnej części w sali glównej, rozpoczęły się panele tematyczne, które odbywały się w trzech salach, w kolejności zgodnej z agendą Kongresu.

Pan Maciej Romanowski był również prelegentem jednego z panali o temcie "ENERGETYKA - od śmieci do atomu", który odbywał się na sali głównej i cieszył się zainteresowaniem uczestników.

Co roku na nasze wydarzenie przyjeżdża wielu uczestników, którzy bezpłatnie mogą brać udział w tak fantasycznym przedsięwzięciu i nie tylko czerpać wiedzę z poruszanych tematów, ale każdy mógł zabrać głos i imawiać nurtujące go zagadnienia .

Serdecznie dziękujemy Panu Staroście Maciejowi Romanowskiego za wzięcie udziału w naszym wydarzeniu.

Info:  Elwira Kowalska

koordynator Dziennika Elbląskiego