„ŚWIĘTA PRZEPEŁNIONE MIŁOŚCIĄ”- to właśnie pod tym hasłem Samorząd Uczniowski w porozumieniu z dyrekcją Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zorganizował w tym roku akcję, w ramach której społeczność szkolna przygotowała świąteczne paczki dla mamy z trójką dzieci.

Akcja trwała tylko tydzień i to jest właśnie niesamowite, że w krótkim czasie udało się zebrać tak wiele prezentów. Każdy członek potrzebującej rodziny otrzymał podarunki przeznaczone wyłącznie dla niego. Oczywiście było również mnóstwo podarunków przeznaczonych dla całej rodziny. 21 grudnia był dniem, w którym przekazano zebrane dary. To było niesamowite spotkanie, podczas którego można było zobaczyć radość w oczach dzieci oraz uśmiech na twarzy mamy.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego oraz rodziny chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim tym, którzy bezpośrednio zaangażowali się w niesienie pomocy: uczniom, rodzicom, dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pozostałym osobom, które przyłączyły się do akcji. Kochani, bez Was nie byłoby to możliwe. Dziękujemy również księgarni ELVIS, która co roku wspiera szkołę przy organizacji akcji charytatywnych. To kolejny rok, kolejna inicjatywa, kiedy społeczność ZSEiT jednoczy się i pomaga. Dziękujemy wszystkim z całego serca za okazanie tak wielkiego serca .

Info ZSEiT: opiekun SU Monika Kucińska