W ciągu ostatnich kilku lat powiat elbląski przeżywał intensywny okres remontowy, który objął zarówno drogi, jak i budynki jednostek administracyjnych. Obecna kadencja radnych powiatu przyniosła wiele pozytywnych zmian i poprawę warunków życia mieszkańców. Remont dróg pozostaje jednym z najważniejszych priorytetów. Dzięki starannemu planowaniu i dobrze przeprowadzonym pracom, drogi powiatowe zostały w znacznym stopniu odnowione i dopasowane do potrzeb ruchu. Renowacji i modernizacji poddano wiele budynków dostosowując je do współczesnych standardów. Inwestycje w infrastrukturę to klucz do sukcesu. Staranne planowanie, dokładne przeprowadzanie prac i uwzględnienie potrzeb mieszkańców, współpraca ze środowiskiem lokalnym to czynniki, którymi się kierują radni obecnej kadencji. To były lata pełne ambitnych projektów i wytrwałości w realizacji planów. Podsumowując intensywny okres pragniemy zachęcić do obejrzenia efektów wspólnej, ciężkiej pracy, przedstawionych na załączonym filmie.