W miniony weekend w Łochowie (woj. Mazowieckie) odbyły się „Moje Małe Mistrzostwa Polski”, które zgromadziły w 3 kategoriach - 48 drużyn i blisko 500 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział w turnieju dla reprezentacji chłopców 2011 z Uczniowskiego Klubu Sportowego Wilki Godkowo, którzy wywalczyli brązowe medale.

Zawodnicy z Godkowa w pierwszej fazie turnieju zaliczyli trzy zwycięstwa w grupie. W 1/16 trafili na drużynę UKS Bankówka Zielonka, a losy awansu do kolejnej rundy rozstrzygnęły się rzutami karnymi. W ćwierćfinale natomiast zmierzyli się z UKS Jedynka Orzysz, której nie dali większych szans (6:3). W półfinale stoczyli bardzo wyrównany pojedynek z UKS Józefina, który dopiero po rzutach karnych wyłonił zwycięzcę (UKS Wilki Godkowo – ULKS Józefina 5:6 po rzutach karnych). Ostatni mecz o brązowy medal również zakończył się rzutami karnymi, które lepiej wykonywali zawodnicy z Godkowa, zajmując ostatecznie III miejsce.

W Łochowie rywalizowały również dziewczęta w roczniku 2011. Godkowska wataha fazę grupową zakończyła na II miejscu. W 1/16 pokonała UKS Błyskawicę Niechanowo II 4:0. W ćwierćfinale zmierzyły się z SP Halinów i tym razem musiały przełknąć gorycz porażki - przegrywając minimalnie 1:2. W końcowej fazie turnieju dziewczyny zagrały dwa mecze o miejsca 5 – 8 notując w nich jedno zwycięstwo oraz zaznając porażki. Ostatecznie dziewczęca reprezentacja zakończyła Moje Małe Mistrzostwa Polski na wysokim VI miejscu.

Turniej został objęty patronatem Honorowym przez Ministerstwo Sportu i Turystki reprezentowanym przez ministra – Pana Arkadiusza Czartoryskiego.

Skład chłopców: Dominik Szymański, Damian Bromiński, Józef Siwicki, Sebastian Ciarciński, Marcel Zabłocki, Adam Ślesicki.

Skład dziewcząt: Emilia Mindza, Zuzanna Gajownik, Alicja Stocka, Milena Jurysta, Izabela Skolmowska, Barbara Flis oraz Tosia Dzika i Martyna Tucka.

Wyjazd na zawody został sfinansowany w ramach programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU oraz środków Urzędu Gminy w Godkowie.

Trener – Michał Dutkiewicz