W dniu dzisiejszym (3 lipca) w Starostwie Powiatowym w Elblągu miało miejscu uroczyste pożegnanie pracownika Wieloosobowego Stanowiska ds. Bezpieczeństwa Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych – Pana Stanisława Sołowieja.

Pan Stanisław odszedł na świadczenie emerytalne 30 czerwca br. po 23 latach pracy w Starostwie Powiatowym w Elblągu, wcześniej wykonywał obowiązki żołnierskie w szeregach Wojska Polskiego, odchodząc w stopniu podpułkownika.

Główny Specjalista Starostwa Powiatowego w Elblągu na co dzień zajmował się dbaniem o sprawy bezpieczeństwa publicznego i zarządzania kryzysowego naszego powiatu. Przez ponad 20 lat pracy w urzędzie swoje obowiązki wykonywał z największą starannością i pasją. Jest człowiekiem z ogromnym doświadczeniem, który był autorytetem w środowisku. Nigdy nie odmówił pomocy i wsparcia, gdy ktoś takowego potrzebował.

Podczas uroczystości Przewodnicząca Rady Powiatu w Elblągu Pani Genowefa Kwoczek uroczyście nadała Panu Stanisławowi Odznakę Honorową Zasłużonego dla Powiatu Elbląskiego. Szanowny Emeryt otrzymał także ogrom podziękowań i gratulacji z rąk licznie przybyłych gości.

Z okazji przejścia na emeryturę, kierownictwo i pracownicy Starostwa Powiatowego w Elblągu pragną jeszcze raz złożyć Panu Stanisławowi najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wielu chwil wytchnienia spędzonych w rodzinnym gronie.

Panie Stanisławie, dziękujemy!