W dniu 01.06. br na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej Samodzielne Mieszkanie w Pasłęku odbył się piknik pieczy zastępczej pn. UCZTA DLA RODZIN. Tego dnia świętowaliśmy Dzień Dziecka oraz Dzień Rodzicielstwa Zastępczego, który przypada 30 maja.

Było kolorowo, pogoda dopisała i najważniejsze uśmiechy dzieci nie schodziły im z twarzy.

Podczas naszej uczty obecni byli m.in Wicestarosta Powiatu Elbląskiego Pan Ryszard Zając, Dyrektor Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Elblągu Pan Tomasz Domżalski oraz Kierownik Zakładu Aktywności Zawodowej w Kamionki Wielkim Pan Mariusz Kiełtyka.

Oczywiście świętowanie tego dnia nie odbyło by się, gdyby nie nasi PRZYJACIELE, którzy każdego roku nas wspierają.

Szczególne podziękowania dla wszystkich darczyńców:

Piotrowi Borysiewiczowi za przygotowanie wspaniałego plakatu z inf. o naszym pikniku Agaris Poland Sp. z o.o. za kiełbaski i napoje Kram Sp. z o.o. Pasłęk za przekazanie naczyń jednorazowych Panu Romanowi Kogutowi i Gminnej Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pasłęku za pieczywo Panu Bogusławowi Sierockiemu Hubcio Sklep Wielobranżowy za dostarczenie przepysznych naszych polskich truskawek :) Pani Dorocie Ćwik i wolontariuszom z Zespół Szkół w Pasłęku za balonowe show i wsparcie przy prowadzeniu konkurencji sportowych Kuźni Pruskiej za możliwość nauki m.in chodzenia na szczudłach, Policjantom z KP w Pasłęku.

Dziękujemy, że od wielu lat jesteście z nami i służycie swoim wsparciem!

Magdalena Paradowska