Elbląskie Stowarzyszenie Amazonek  w dniu 22 października 2022 r. organizowało w Elblągu coroczny Marsz Zdrowia “Kocham Cię Życie”. Spotkanie rozpoczeło się o godzinie 12,00 w Elblągu przy budynku Urzędu Miasta ul. Łączności 1. Uczestnicy marszu przeszli ulicami na Stare Miasto do Ratusza Staromiejskiego, gdzie można było skorzystać  z badań zdrowotnych i profilaktycznych oraz poczęstunku przygotowanego przez Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu. Młodzież  wzięła udziału w konkursie na najlepsze hasło promujące zdrowy styl życia i  badania  profilaktyczne.

Patronatem honorowym Marsz Zdrowia objęli: Marszałek Województwa Warmińsko – Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, Witold Wróblewski Prezydent Elbląga, Maciej Romanowski Starosta Elbląski.

Patron Medialny : info.elblag.pl Elbląski Dziennik Internetowy

Impreza została zrealizowana przy wsparciu finansowym: MEGA, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu, Grupa Pofam, Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu, INTRAX, Monika Falej Posłanka na Sejm RP, NU-MED, Metroelektronika oraz Powiatu Elbląskiego.