preloader
Przejdź do treści.

Menu

Trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Startup na 5-tkę”, przeznaczonego dla uczniów szkół średnich z Polski Wschodniej, którzy brali udział w akcji edukacyjnej Ministerstwa Rozwoju pn. „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość”. Formularze można wysyłać na adres mailowy lekcja@exacto.pl.

Ze względu na sygnały od nauczycieli, którzy prosili o dłuższy czas na przygotowanie wniosków, Organizatorzy przedłużyli termin zgłoszeń do konkursu  do dnia  5 czerwca. 

Jak wygląda konkurs?

Konkurs „Startup na 5-tkę” nawiązuje do ścieżki, którą przechodzą beneficjenci działania „Platformy startowe” POPW i składa się z dwóch etapów. W pierwszym, 3-osobowe grupy uczniów opracują dwustronicowy „wniosek o dofinansowanie”, w którym przedstawią swój pomysł na biznes. 20 najciekawszych wniosków oceni grono ekspertów z platformy startowej Connect w Lublinie.

Do drugiego etapu konkursu zostanie zaproszonych 5 najlepszych zespołów. Podczas finału, który odbędzie 20 czerwca na terenie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego, zespoły zaprezentują pomysły przed gronem profesjonalistów współpracujących na co dzień ze start-up’ami wspieranymi przez POPW. Finaliści będą mogli także zwiedzić siedzibę platformy Connect a nawet spotkać prawdziwych startupowców.

Jak przesłać zgłoszenie?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zgody rodziców/opiekunów na udział uczniów w konkursie (pliki można znaleźć pod adresem https://www.polskawschodnia.gov.pl/lekcja) i przesłać na adres lekcja@exacto.pl.

Termin na przesłanie zgłoszeń: 5 czerwca 2017 r.

Organizatorem konkursu jest Ministerstwo Rozwoju oraz przedsiębiorstwo Exacto Sp. z o.o.

Projekt realizowany jest z funduszy Programu Polska Wschodnia 2014-2020.

Więcej o konkursie znajdą Państwo na stronie:  http://www.polskawschodnia.gov.pl/strony/o-programie/lekcja-o-funduszach-europejskich-przedsiebiorczosc/nowy-konkurs/

 

Wydarzenia

Newsletter

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski