Przejdź do treści.

Menu

07 czerwca 2014r. w Elblągu, w parku komunalnym Bażantarnia, odbyły się Mistrzostwa Elbląga w biegu na orientację. Startowali w nich uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, którzy odnieśli bardzo duży sukces w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Mistrzem Elbląga został Grzegorz Czerlonko - tegoroczny maturzysta i doświadczony zawodnik. Tytuł wicemistrza wywalczył Rafał Mirys kl. I) a brązowym medalistą Krystian Taurogiński kl. I). Wysokie V miejsce zajął Maciej Szczotka także z kl. I.

Także w V Grand Prix Elbląga, w biegu na orientację dominowali uczniowie ZSEiT. I tak drugie miejsce zajął Rafał Mirys kl. I trzecie Grzegorz Czerlonko, czwarty był Maciej Szczotka kl. I a szósty był Arkadiusz Stefaniak kl. II). Jest to dobry prognostyk przed wrześniowym „Mundurino”, podczas którego uczniowie będą bronić tytułu najlepszej drużyny mundurowej.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

B.Czechowski

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Uczniowie ZSEiT w Pasłęku biegają na orientację