powiat i polski lad

RZĄDOWY PROGRAM ODBUDOWY ZABYTKÓW

OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU POSTĘPOWANIA ZAKUPOWEGO NA REALIZACJĘ ZADANIA PN. „REMONT WIEŻY KOŚCIOŁA GRECKOKATOLICKIEJ PARAFII NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARII PANNY W PASŁĘKU”.

Na podstawie § 8 ust. 6 Regulaminu Naboru Wniosków o dofinansowanie z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków ustanowionego uchwałą Rady Ministrów nr 232/2022
z dnia 23 listopada 2022 r., Powiat Elbląski zawiadamia o rozpoczęciu postępowania zakupowego na realizację zadania pn. „Remont wieży kościoła Greckokatolickiej Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pasłęku”.

Prowadzącym postępowanie zakupowe, mającym na celu wyłonienie wykonawcy zadania,
jest Parafia Greckokatolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pasłęku.

Parafia Greckokatolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pasłęku zaprasza
do składania ofert na realizację zamówienia pn. „Remont wieży kościoła Greckokatolickiej Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pasłęku”, objętego dofinansowaniem
z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.

Przedmiotem inwestycji jest remont wieży i wieżyczek kościoła N. M. Panny w Pasłęku
ul. ks. B.
Hrynyka 1-2. Kościół powstał w 1895 r., został rozbudowany w 1910 r. i wpisany
do rejestru zabytków 01.10.1992 r., nr rej. A-3388 Wieża kwadratowa trójkondygnacyjna - flankowa
z dobudówkami z ceglanymi gzymsami pokryta dachówką, zakończona namiotowym hełmem przysłoniętym z czterech stron trójkątnymi szczytami. W ramach inwestycji należy wykonać takie prace jak m.in.: wykonanie rusztowań do przeprowadzenia prac remontowych, rozbiórka pokrycia dachu wieży i przybudówek oraz obróbek blacharskich, wymiana i wzmocnienie zużytych, spróchniałych elementów konstrukcji drewnianej więźby wieży, wymiana desek i odeskowania wieży oraz wewnętrznych schodów, konserwacja drewnianych elementów, wykonanie izolacji na deskowaniu, wykonanie kontrłat oraz montaż nowych łat, ułożenie
nowego pokrycia dachu z dachówki karpiówki oraz gąsiorów, wymiana oraz odtworzenie obróbek blacharskich z blachy ocynkowanejoraz uzupełnienie tynków.

Zapytanie ofertowe zamieszczono nastronie internetowej:

1. http://www.cerkiew-elblag.pl
  2. http://www.powiat.elblag.pl/pl/
  3. https://bip.powiat.elblag.pl/1990/zamowienia_publiczne/

pdf Postępowanie zakupowe (460 KB)

pdf Załącznik nr 1 Projekt Architektoniczno Budowlany (5.48 MB) document Załącznik nr 2 Formularz ofertowy (82 KB) pdf Załącznik nr 3 Przedmiar robót (342 KB) pdf Załącznik nr 4 projekt umowy (450 KB) document Załącznik nr 5 Wykaz wykonanych robót (59 KB) document Załącznik nr 6 Oświadczenie wykonawcy o braku powiązań z zamawiającym (49 KB) pdf Załącznik nr 7 Pozwolenie WKZ z dnia 05 02 2024 r (172 KB) pdf Załącznik nr 8 Decyzja nr 49)24 z 07 03 2024 r (382 KB) document Załącznik nr 9 Oświadczenie Wykonawcy w zakresie przeciwdziałaniu wspierania agresji (51 KB) document Załącznik nr 10 Wykaz osób, które będą uczestniczyć w wykonywaniu zamówienia (54 KB) document Ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania zakupowego (51 KB)