„Naród, który nie szanuje swej przeszłości,

Nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

Józef Piłsudski

PODZIĘKOWANIE

Składam serdeczne podziękowania społeczności Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych im. Stanisława Mikołajczyka w Pasłęku, a w szczególności uczniom klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego o ukierunkowaniu obronnym wraz z opiekunami i wychowawcami, za udział i przygotowanie uroczystej oprawy - w dniu 11 listopada 2021 roku w Pasłęku - miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości – 103 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Z dumą obserwuję Wasze zaangażowanie i poczucie tożsamości narodowej w pielęgnowaniu pamięci historii naszego Narodu i Państwa.

Cieszę się, że tak licznie, potrafiliście dać świadectwo Waszej patriotycznej postawy.

To wydarzenie pokazało, że pamiętacie o Tych, którym zawdzięczamy wolną i suwerenną Polskę, że potrafimy być razem i razem cieszyć się z niepodległości naszej Ojczyzny.

Dziękuję.

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku