W dniach 14-16 czerwca br. odbył się XVI Piknik Motocyklowy w Tolkmicku.
Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło setki motocyklistów z całej Polski oraz licznych miłośników motoryzacji. W programie znalazły się przejazdy motocykli, koncerty na żywo, konkursy i pokazy. Atmosfera była wyjątkowa, a uczestnicy mieli okazję nie tylko do integracji i wspólnej zabawy, ale także do wymiany doświadczeń oraz promowania bezpiecznej jazdy na motocyklach.
W imieniu organizatorów oraz uczestników XVI Pikniku Motocyklowego w Tolkmicku, składam Panu Staroście Maciejowi Romanowskiemu serdeczne podziękowania za udzielone wsparcie i objęcie patronatem naszej imprezy. Pomoc i zaangażowanie ze strony Powiatu Elbląskiego były nieocenione i miały kluczowy wpływ na organizację oraz przebieg tegorocznego wydarzenia.
Patronat Starosty Elbląskiego dodał naszemu piknikowi prestiżu i przyciągnął uwagę szerszej publiczności, co przyczyniło się do jeszcze większego sukcesu tej edycji. Dzięki Państwa wsparciu mogliśmy zapewnić uczestnikom liczne atrakcje i udogodnienia, co znacząco podniosło poziom satysfakcji oraz bezpieczeństwa wszystkich gości.
Jesteśmy niezwykle wdzięczni za okazane zaufanie i współpracę, które nie tylko przyczyniły się do promocji naszego regionu, ale także wzmocniły społeczność motocyklową. Mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na wsparcie również w przyszłych edycjach naszego pikniku.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniami,
Adam Rublewski
Prezes TKM KARDAN