Elbląski Szkolny Związek Sportowy podaje wyniki czwórboju LA chłopców i dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017 i eliminacji wojewódzkich przeprowadzonych na stadionie lekkoatletycznym Zespołu Szkół w Pasłęku.
CHŁOPCY
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 Pasłęk 930 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 Pasłęk 886 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Zielonka Pasłęcka 749 pkt.
4. Szkoła Podstawowa Jegłownik 580 pkt.
5. Szkoła Podstawowa Gronowo Elbląskie 570 pkt.
6. Szkoła Podstawowa Zwierzno 533 pkt.
SKŁADY ZESPOŁÓW – WYNIKI ZAWODNIKÓW
60m/pkt p.pal/pkt dal/wzwyż/pkt 600m/pkt razem pkt.
1. SP Nr 2 Pasłęk 80 pkt. awans do finału woj.
Szczepański Maciej 8:28/76 36,5/48 4,83/66 3.26,83/56 246
Nadraus Karol 9:08/47 37,0/49 3,91/35 3.41,03/38 169
Wiśniewski Szymon 8:85/54 33,0/41 4,55/57 3.49,49/29 181
Adamczyk Hubert 10:09/21 44,0/63 4,17/44 3.45,20/33 161
Wardzyński Paweł 9:45/35 35,5/46 4,13/43 3.41,72/37 161
Trębacz Marcin 9:09/47 37,5/50 4,18/44 3.46,80/32 173
PK. Kruk Dawid 9:03/47 38,0/51 4,40/52 3.44:59/34
op. Ireneusz Naspiński 930 pkt.
2. SP Nr 3 Pasłęk 70 pkt.
Liwski Gracjan 8:04/84 44,0/63 1,40/60 3.34,60/46 253
Woliński Jakub 9:18/44 39,0/53 1,25/40 3.47,94/31 168
Pleta Dawid 10:00/23 36,5/48 1,15/28 3.42,02/37 136
Sierocki Hubert 8:52/65 37,5/50 1,15/28 3.51,34/27 170
Kosiarek Wiktor 8:84/54 36,0/47 1,10/22 3.49,23/29 152
Bobrowicz Damian 9:41/35 38,5/52 1,20/33 3.55,98/23 143
PK. Krawecki Arkadiusz 9:05/47 43,5/62 1,10/22 3.51:02/28
PK. Cyrankiewicz Alan 8,85/54 41,0/57 1,15/28 3.54:37/24
op. Piotr Zienkiewicz, Małgorzta Sacewicz 886 pkt.
3. SP Zielonka Pasłęcka 60 pkt.
Twardzik Mateusz 8:27/76 37,5/50 4,57/57 3.20,00/64 247
Łukowski Paweł 9:50/35 42,0/59 3,71/28 3.50,54/28 150
Jabłoński Daniel 9:51/33 33,0/41 3,82/32 4.06,60/12 118
Pieńkowski Karol 9:94/23 37,0/49 3,74/29 3.56:39/22 123
Łozowski Patryk 9:63/30 34,0/43 3,67/27 4.09,59/11 111
Wiśniewski Piotr 11:04/3 37,5/50 3,19/14 4:23,57/4 71
op. Grzegorz Wojnicz 749 pkt.
4. SP Jegłownik 50 pkt.
Pakuła Paweł 8:90/54 32,5/40 3,90/35 3.53,12/26 155
Laskowski Marcin 8:86/54 29,5/34 3,95/37 3.55,39/23 148
Oleśkiewicz Kacper 9:80/28 26,0/27 3,90/35 4.10,27/11 101
Wiśniewski Mateusz 10:20/19 37,5/50 3,48/21 4.21,80/5 95
Ramęda Krystian 10:14/19 27,0/29 3,67/27 4.20,24/6 81
PK. Ruda Patryk 10:86/11 26,0/27 3,18/14 5.04,24/0
Dymski Paweł 11:01/3 27,0/29 3,10/12 4.50,89/0 44
op. Dorota Fiedor 580 pkt.
5. SP Gronowo Elbląskie 40 pkt.
Mittelsteat Damian 8:62/61 43,5/62 3,97/37 4.00,73/18 178
Rychter Dawid 9:72/28 38,0/51 3,14/13 4.32,64/0 92
Popko Bartosz 9:68/30 40,0/55 3,59/24 4.44,81/0 109
Becherowicz Paweł 9:70/30 32,0/39 4,04/40 4.27,87/1 110
Hryniszyn Michał 10:99/4 31,0/37 3,39/19 4.46,66/0 60
Rogacz Piotr 10:18/19 30,0/35 3,66/27 4.49,14/0 81
PK. Rychter Damian 10:80/7 30,0/35 3,09/12 4,51:93/0
op. Marek Piepiórka 570 pkt.
6. SP Zwierzno 40 pkt.
Frontczak Artur 10,10/26 35,0/45 3,75/30 4.17,92/7 108
Wasilewski Artur 9,50/42 30,5/36 3,62/25 4.09,80/11 114
Lasek Łukasz 9,68/30 39,0/53 3,80/32 4.28,80/1 116
Studziński Konrad 9,73/28 29,5/34 3,15/13 4.22,30/4 79
Przygoda Daniel 10,04/21 30,0/35 3,33/18 4.19,32/6 80
Jurkiewicz Dawid 9,61/30 39,5/54 3,53/23 4,16:60/8 115
op. Mariola Szalecka 533 pkt.
DZIEWCZĘTA
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
1. Szkoła Podstawowa Nr 3 Pasłęk 1038 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Zielonka Pasłęcka 785 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Młynary 765 pkt.
4. Szkoła Podstawowa Nr 2 Pasłęk 733 pkt.
5. Szkoła Podstawowa Zwierzno 718 pkt.
6. Szkoła Podstawowa Jegłownik 613 pkt.
SKŁADY ZESPOŁÓW – WYNIKI ZAWODNICZEK
60m/pkt p.pal/pkt dal/wzwyż/pkt 600m/pkt razem pkt.
1. SP Nr 3 Pasłęk 80 pkt. awans do finału woj.
Wróbel Patrycja 8:65/80 34,0/57 4,28/68 2.01,80/71 276
Lachowicz Nikola 9:31/58 26,0/36 4,10/59 2.09,60/56 209
Kilian Oliwia 9:32/58 25,0/34 4,22/65 2.13,84/49 206
Zdunek Hania 10:30/35 36,0/62 4,03/56 2.30,83/19 172
Potrapeluk Julia 9:52/53 25,0/34 3,61/41 2.14,85/47 175
Adamczyk Martyna 10:44/30 29,0/44 3,60/40 2.24,47/29 143
op. Piotr Zienkiewicz, Małgorzata Sacewicz 1038 pkt.
2. SP Zielonka Pasłęcka 70 pkt.
Winogrodzka Sara 10:10/40 23,0/30 4,00/54 2.18,04/41 165
Schufreida Kinga 9:76/48 34,0/57 4,27/68 2.16,54/44 217
Dłuska Weronika 10:90/21 34,0/57 3,62/41 2.12,55/51 170
Ozga Nikola 9:98/43 29,0/44 3,61/41 2.41,29/5 133
Biłas Weronika 10:92/19 29,0/44 3,42/34 100
op. Grzegorz Wojnicz 785 pkt.
3. SP Młynary 60 pkt.
Obuchowska Maja 10:51/28 27,0/39 3,47/36 2.15,70/45 148
Sołowiej Natalia 10:70/25 29,5/45 3,94/52 2.18,40/40 162
Łukasik Patrycja 11:70/10 29,0/44 2.27,22/24 78
Ruśniak Karolina 10:10/40 24,0/32 3,41/34 2.20,88/36 142
Zienkiewicz Kinga 10:79/23 29,0/44 3,88/50 2.22,88/32 149
Tucholska Julia 9:86/45 32,0/52 3,90/50 2:32,01/17 164
PK. Kozłowska Daria 10:67/25 20,0/24 3,32/31 2.28:01/23
op. Krzysztof Oleszczuk 765 pkt.
4. SP Nr 2 Pasłęk 50 pkt.
Błaszczyk Julia 10:52/28 32,0/52 3,64/42 2.38,08/9 131
Kamińska Natalia 10:61/25 29,0/44 3,53/38 2.21,19/35 142
Machnio Milena 10:12/38 28,0/41 3,62/41 2.13,54/49 169
Budkiewicz Alicja 10:40/33 26,0/36 3,81/47 2.37,46/10 126
Pietrzykowska Martyna10:82/21 34,0/57 3,57/39 2.22,43/33 153
Dawnorowicz Klaudia 10:12/38 27,0/39 3,54/38 2.30,61/19 138
PK. Świetlicka Wiktoria 10:97/19 28,0/41 3,75/45 2.35:30/13
PK. Woźniak Wiktoria 9:73/50 30,0/47 3,87/50
op. Ireneusz Naspiński 733 pkt.
5. SP Zwierzno 40 pkt.
Mikusek Natalia 10:27/35 30,5/48 3,58/40 2.27,31/24 147
Banderowska Karolina10:37/33 32,0/52 3,65/42 2.30,90/19 146
Turzyńska Alicja 10:88/21 29,5/45 3,28/30 2.35,62/13 109
Gawłowicz Magda 9:74/48 30,5/48 4,04/56 2.28,80/22 174
Fornalska Nikola 11:52/11 30,0/47 3,30/30 2.34,69/14 104
Zubek Anna 10:53/28 32,0/52 3,31/31 2.23,66/31 142
op. Mariola Szalecka 718 pkt.
6. SP Jegłownik 40 pkt.
Wieczorek Klaudia 9:64/50 22,0/28 2,92/18 2.10,74/54 150
Zakrzewska Klaudia 10:26/35 25,0/34 3,63/41 2.40,08/7 117
Górska Julia 9:93/43 23,0/30 3,50/37 2.21,96/34 144
Ciołek Ewelina 10:15/38 21,0/26 3,64/42 2.35,96/12 118
Śliwińska Wiktoria 11:18/16 29,0/44 2,83/15 2.38,24/9 84
Sarnowska Martyna 10:68/25 22,0/28 3,20/27 2.36,98/11 93
op. Dorota Fiedor 613 pkt.
Trzy pierwsze zespoły otrzymały statuetki, a zawodniczki i zawodnicy trzech pierwszych zespołów medale.
Elbląski szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji ZS w Pasłęku za nieodpłatne udostępnienie, przygotowanie obiektu oraz pomoc w przeprowadzeniu zawodów.
Zawody finałowe zostały sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Elblągu.
Organizator Imprez Sportowych ESZS
Szymon Nagy
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
- Title Title
https://powiat.elblag.pl/sv/strona-glowna-2/3454-czworboj-lekkoatletyczny-szkol-podstawowych#sigProId2561cecdaa