Przejdź do treści.

W terminie 10-14 marca 2010 r., reprezentanci partnerów projektu „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego”, powiatów: elbląskiego, iławskiego i ostródzkiego będą uczestniczyć w czterdziestych czwartych największych na świecie) targach turystycznych ITB Berlin Niemcy).


Dla tych podmiotów jest to drugie wystąpienie na berlińskich targach. Tegoroczne stoisko projektowe, zgodnie z ustaleniami ubiegłorocznej konferencji będzie nosić nazwę „Kraina Kanału Elbląskiego”. Ta nazwa to jednocześnie marka obszaru, którą partnerzy mają utrwalać w różnych projektowych działaniach promocyjnych. Liderem projektu jest Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Nasze stoisko w Berlinie będzie dużą częścią 20 m2) regionalnej prezentacji Warmii i Mazur przygotowaną przez Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizację Turystyczną.


W odróżnieniu od ubiegłorocznych wystąpień targowych, berlińskie stoisko będzie już wyposażone w makietę pochylni Oleśnica. Makieta ta miała już swoją premierę krajową podczas konferencji prasowej zorganizowanej w grudniu 2009 roku w Elblągu oraz zagraniczną na targach Vivattur w Wilnie w lutym 2010 r., gdzie prezentował ją Powiat Ostródzki. Po ogromnym zainteresowaniu gości targów wileńskich można spodziewać się dużego oblężenia stoiska Krainy Kanału Elbląskiego w Berlinie.


Po raz pierwszy także na tych targach będą rozdawane gadżety promujące Krainę Kanału Elbląskiego, a na głównym ekranie Polskiego Stoiska Narodowego prezentowany będzie film o Kanale Elbląskim. W targowym, niemieckojęzycznym wydaniu branżowego pisma „Wiadomości Turystyczne” ukaże się ilustrowany materiał zachęcający gości targowych do odwiedzania naszego stoiska. Specjalnie przygotowani informatorzy i operatorzy makiety obsługiwać będą gości targowych, m.in. również przy pomocy starannie wyselekcjonowanych wydawnictw promocyjnych przygotowanych przez partnerów projektu, a traktujących o produktach i infrastrukturze turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego.

Zdjęcie numer 1 w artykule: KRAINA KANAŁU  ELBLĄSKIEGO na targach ITB BERLIN

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski