We wtorek 28 maja w Zespole Szkół odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu „Wiedzy o uzależnieniach”. W konkursie wzięło udział 77 uczniów klas pierwszych liceum, technikum i szkoły branżowej. Zadaniem uczniów było udzielenie odpowiedzi na pytania z zakresu szkodliwości picia alkoholu, palenia papierosów, zażywania narkotyków. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą związaną z działaniem substancji psychoaktywnych na organizm człowieka, rywalizacja była wyrównana, a różnice w punktach minimalne.

Zwycięzcami w zmaganiach indywidualnych zostali:

Liceum Ogólnokształcące: I miejsce Laura Czyżów kl. I a LO, II miejsce ex aequo: Wiktoria Piaskowska kl. I b LO, Zuzanna Karczewska kl. I b LO, III miejsce ex aequo: Hanna Włoczewska kl. I b LO i Wiktoria Krzysiak kl. I b LO.

Technikum: I miejsce ex aequo: Wiktoria Kalinowska kl. I Ta i Jakub Liwski kl. I Ta, II miejsce ex aequo  Nina Sienkiewicz kl. I Tb, Krzysztof Kuryło kl. I Ta i Oliwia Beczek kl. I Tb.

Szkoła Branżowa I Stopnia: I miejsce Krzysztof Forysiak kl. I b BS, II miejsce ex aequo Mikołaj Czerwiński kl. I b BS i Jan Krakowski kl. I b BS, III miejsce ex aequo Karolina Młynarczyk kl. I a BS, Mikołaj Gierałtowski kl. I a BS i Julia Nadziejko kl. I a BS.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Info. ZS Pasłęk