W Pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Zawody Sportowe Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Pasłęk. Impreza rozpoczęła się mszą polową, którą poprowadził ks. Daniel Pałkowski oraz wręczeniem odznaczeń dla najbardziej zasłużonych strażaków ochotników.

Ze strony Organizatorów i przybyłych Gości popłynęło wiele podziękowań za codzienną nieocenioną pracę strażaków ochotników, których poświęcanie się, odwaga i profesjonalizm budzi szacunek a służba społeczeństwu sprawia, że zasługują na najwyższe uznanie. Starostę Elbląskiego w tej uroczystości reprezentował pan Krzysztof Grygo Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa w Starostwie Powiatowym w Elblągu.

Zawody Sportowe OSP to nie tylko moment rywalizacji i sportowej pasji, ale przede wszystkim okazja do integracji i wzajemnej współpracy. To również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów między drużynami.

Magdalena Federewicz

Rzecznik Prasowy Starosty Elbląskiego