W dniu 23 maja br. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pasłęku zorganizowała przy współpracy z Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka spotkanie z dyrektorami i specjalistami ze szkół i placówek, które od tego roku szkolnego są w rejonie działania pasłęckiej Poradni. Spotkanie poświęcone było bieżącej współpracy w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka ugościło nas w swojej siedzibie. Pani Barbara Bąkowska, Prezes Stowarzyszenia podzieliła się informacjami na temat możliwości udziału w projekcie Kariera Przyszłości, kierowanego do osób dorosłych, które z własnej inicjatywy chcą podnieść swoje kompetencje lub nabyć kwalifikacje. Pani Teresa Brewka, dyrektor Poradni omówiła problematykę wzajemnej współpracy, przedstawiła zmiany w organizacji pracy zespołów diagnostyczno-konsultacyjnych, przekazała rekomendacje do usprawnienia współpracy. Odbyły się również indywidualne rozmowy i konsultacje z pracownikami Poradni. Następne spotkanie planowane jest na początek nowego roku szkolnego.

Zespół Pracowników Poradni