17 maja 2024 grupa uczniów z Zespołu Szkół w Pasłęku (z klas technikum: logistyk, reklama i hotelarz) zakończyła dwutygodniowe praktyki zawodowe w Portugalii. Pobyt w tym pięknym kraju był wspaniałą przygodą i cennym doświadczeniem, które na długo pozostanie w ich pamięci. Uczniowie byli zachwyceni pięknem Portugalii i gościnnością lokalnej społeczności.

Podczas stażu uczniowie powiatowej placówki zdobyli praktyczne umiejętności, nawiązali międzynarodowe kontakty i poznali nową kulturę. Był to czas intensywnej nauki, samodzielności i odpowiedzialności. Uczniowie zwiedzili portugalskie miasta, spróbowali lokalnej kuchni i zanurzyli się w kulturze. Te doświadczenia uczyniły staż niezapomnianą przygodą.

Na zakończenie zostały wręczone certyfikaty uczestnictwa.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację wyjazdu i praktyk zawodowych naszych uczniów w pięknej i gościnnej Portugalii.

Info. Zespół Szkół w Pasłęku