Przejdź do treści.

W drugim tygodniu ferii zimowych w Zespole Szkół w Pasłęku odbyły się zajęcia rekreacyjno-sportowe w ramach realizowanego projektu unijnego pt.: „Sukces maturalny młodzieży powiatu elbląskiego z przedmiotów matematyczno , przyrodniczych szansą zrealizowania planów życiowych”. Celem zajęć było propagowanie aktywnego stylu życia, upowszechnianie wzorców uczciwej, sportowej rywalizacji oraz integracja uczestników projektu.


W ramach zajęć odbył się turniej sportowy w piłce siatkowej dziewcząt i piłce halowej chłopców. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów dziewcząt z różnych klas /IA, IC, ID, IIB, IIC i IITL, IIE, IIA i IID, IIIA i IIID/ oraz 10 zespołów chłopców /ITL, IA, IB, IIA, IIB, IID, IIE, IITL, IIIA, IIID/. W sumie uczestniczyło ok. 120 uczniów. Wszystkim meczom towarzyszyły duże emocje. Żywiołowy doping tworzył znakomitą atmosferę. Na uwagę zasługuje ambitna postawa wszystkich zawodników biorących bezpośredni udział w grze. Podczas rozgrywek zapewniony był poczęstunek w barze oraz napoje. Cztery pierwsze zespoły otrzymały puchary i dyplomy. Na podsumowaniu i zakończeniu turnieju spośród wszystkich uczestników wylosowane zostały nagrody.


Wielki wysiłek uczestników, gorący doping, wzorowa postawa uczestników stworzyły świetną atmosferę sportowej walki i zabawy. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy nauczycielom w-f.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet: IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach Działanie: 9.2.Poddziałanie 9.1.2.


Elżbieta Wasiuk

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Sportowe ferie w Zespole Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Sportowe ferie w Zespole Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Sportowe ferie w Zespole Szkół w Pasłęku
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski