Spotkaniu przewodniczył Wicestarosta Elbląski Maciej Romanowski. Wzięli w nim udział dyrektorzy szkół, których organem prowadzącym jest powiat elbląski: Zespołu Szkół w Pasłęku, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, Zespołu Szkół w Gronowie Górnym, Zespołu Szkół Zawodowych w Pasłęku oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Kamionku Wielkim, Domu Dziecka w Marwicy i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pasłęku. W naradzie wzięła również udział Skarbnik Powiatu Edwarda Mazurkiewicz oraz pracownicy merytoryczni Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu zajmujący się tematyką oświaty.

Spotkanie moderowała Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu Gabriela Effenberg. Podczas narady szczegółowo omawiano bieżące problemy z zakresu oświaty.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Spotkanie z dyrektorami szkół i placówek oświatowych