„Dzień Rodziny na Sportowo” odbył się w zaplanowanym terminie, tj. 15.06.2024r i była to niezwykle udana impreza, na którą przybyło kilkaset dzieci wraz z rodzicami. Na w/w even’cie sportowym odbyły się różne konkurencje zarówno dla dzieci jak i dorosłych, a tej rywalizacji towarzyszyły takie atrakcje jak: trzy dmuchańce, robienie tymczasowych tatuaży, malowanie twarzy, robienie warkoczyków, wata cukrowa, przejażdżka na koniach, skoki na trampolinie, fotobudka 360 stopni. Przybyłym sportowcom towarzyszyła muzyka grana przez dj-a, a dzieci były dodatkowo zabawiane przez grupę animacyjną. W między czasie uczestnicy festynu sportowego mogli skorzystać z bardzo bogatej oferty cateringu, a wśród nich poruszał się również fotograf i kamerzysta, który nagrywał wszystko co się dzieje, również z góry, za pomocą drona. W trakcie trwania imprezy była również prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz ciężko chorej pasłęczanki.

Na zakończenie imprezy zostały wręczone puchary i nagrody dla najlepszych trzech osób w każdej konkurencji i w każdej kategorii wiekowej oraz wszystkim dzieciom uczestniczącym w zajęciach sportowych Akademii Młodego Sportowca zostały wręczone bidony spersonalizowane herbem Starostwa Powiatowego w Elblągu.

Składam serdeczne podziękowania Panu Maciejowi Romanowskiego Staroście Elbląskiemu, za objęcie imprezy Patronatem Starosty Elbląskiego. W imieniu całej społeczności naszego klubu pragnę serdecznie podziękować za okazane wsparcie i jeszcze raz powtórzyć słowa wypowiedziane ze sceny, że jest Pan „Przyjacielem Sportu”.

Adrian Olbryś

Akademia Młodego Sportowca