Wydarzenie, które odbyło się w sobotę 25.05.24 r. było dla wielu osób ciekawym widowiskiem, dla nas organizatorów bardzo trudnym wyzwaniem organizacyjno - technicznym. Dlatego w pierwszej kolejności postanowiłem zacząć od słowa DZIĘKUJĘ  Instytucjom publicznym, z ich przedstawicielami. Zarząd SSW Fighter wraz z reprezentujacym go Prezesem - Witold Rogoz składa podziękowania Staroście Powiatu Elblaskiego -Maciejowi Romanowskiemu za objęcie Patronatem Honorowym tego wydarzenia.

W turnieju wzięło udział 102 zawodników różnych narodowości między innymi z Polski, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi i Niemiec. Wydarzenie miało na celu między innymi szerokie rozpropagowanie Sambo jako sportu ogólnorozwojowego oraz łączącego pokolenia.

Za sprawą patronatu Starosty Powiatu Elbląskiego podnieśliśmy rangę tego wydarzenia. Patronat przyczynił się do rozpropagowania tego sportu wśród mieszkańców powiatu, a co za tym idzie pozwolił im na bliższe zapoznanie się z tym sportem, być może w przyszłości czynny udział w uprawianiu tego sportu.

Info: Witold Rogoz