Szanowni Państwo,

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Elblągu jest jednostką organizacyjną samorządu zawodowego posiadającą osobowość prawną, zrzeszającą ponad 2250 pielęgniarek, pielęgniarzy i położnych realizujących świadczenia medyczne na terenie miasta Elbląga, powiatu elbląskiego oraz braniewskiego.

Od ponad 30 lat realizujemy zadania wynikające z ustawy
o samorządzie pielęgniarek i położnych: upowszechnianie zasad etyki zawodowej oraz sprawowanie nadzoru nad ich przestrzeganiem, ustalanie standardów i kwalifikacji zawodowych, prowadzenie kształcenia podyplomowego, reprezentowanie i ochrona zawodów.

Rok 2023 jest dla nas szczególnym wydarzeniem, w dniu 24 marca 2023 r. odbędzie się Sprawozdawczo -Wyborczy Okręgowy Zjazd Pielęgniarek i Położnych VIII kadencji.

W trakcie zjazdu wręczone zostaną wyróżnienia samorządowe, wybrane będą nowe władze okręgowej izby, podsumowane zostaną działania dotychczasowych organów za okres VII kadencji.

W zjeździe uczestniczyć będą Senatorowie i Posłowie RP ziemi elbląskiej, władze wojewódzkie, przedstawiciele Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych, dyrektorzy podmiotów leczniczych z terenu działania Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Elblągu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w obradach Okręgowego Zjazdu Pielęgniarek i Położnych w Elblągu, który odbędzie się w dniu 24 marca 2023 r.
w Hotelu „MŁYN” Aqua SPA w Elblągu ul. Kościuszki 132 (otwarcie obrad godz. 8.30).

Skrócony porządek obrad:

• Otwarcie Zjazdu

• Wręczenie odznaczeń

• Wystąpienia gości Zaproszonych

• Wybór Prezydium Zjazdu

• Blok sprawozdawczy za okres VII kadencji

• Przerwa obiadowa

• Blok wyborczy

• Podjęcie uchwał zjazdowych

• Zakończenie Zjazdu

Prosimy o potwierdzenie przybycia.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro@oipip.elblag.pl

Halina Nowik

Przewodnicząca