Gmina Godkowo serdecznie zaprasza w sobotę 31 sierpnia do Godkowa na tegoroczne Święto Plonów.

Spotkanie rozpocznie się o godz.13:00 Mszą Świętą w kościele w Skowronach. Następnie o 14:30 zapraszamy na boisko gminne.

Uroczysty ceremoniał dożynkowy, wiele stoisk z lokalnymi potrawami i rękodziełem, a nawet wystawa rolnicza, będzie czekać na naszych gości.

Ponadto przygotowaliśmy dla państwa moc bezpłatnych atrakcji m.in. plac mega zjeżdżalni, przejażdżki kucykiem i spotkanie z alpakami, animacje oraz konkursy dla najmłodszych, zabawy z Kuźnią Pruską.

Na starszych będą czekały występy zespołów ludowych: Coolturalni, Melodie z Godkowa a także zaproszonych gwiazd: CAPITAN Folk oraz MARKUS P. Wieczór zakończy Dj Padre.

Oczywiście zapewniamy grochówkę, kiełbaski, popcorn, watę cukrową a nawet specjały z dziczyzny i małą niespodziankę więc warto być z nami od początku.

Impreza została objęta Patronatem Starosty Elbląskiego.

Organizatorzy to: Gmina Godkowo przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Biblioteki Publicznej w Godkowie.

Więcej szczegółów na załączonym plakacie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej gościnnej gminy.

Źródło:

GOKSiR Godkowo