W dniach 16-17 maja br. odbyło się posiedzenie Konwentu Powiatów Województwa Warmińsko-Mazurskiego, w którym uczestniczył pan Maciej Romanowski Starosta Elbląski. W ramach spotkania omówiono wiele istotnych spraw dotyczących rozwoju województwa oraz potrzeb mieszkańców. Obrady były okazją do wymiany doświadczeń i propozycji, które przyczynią się do dalszego rozwoju Warmii i Mazur.

Istotnym punktem spotkania było pożegnanie pana Jana Harhaja w związku z zakończeniem pełnienia funkcji Przewodniczącego Konwentu Powiatów Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Należy podkreślić, że inicjatywa Konwentu Powiatów Warmińsko-Mazurskiego stanowi doskonały przykład współpracy lokalnych władz w celu rozwiązywania problemów i realizacji wspólnych celów. Dalsze działania podejmowane w ramach konwentu będą miały bez wątpienia pozytywny wpływ na rozwój regionu oraz życie jego mieszkańców.

Magdalena Federewicz

Rzecznik Prasowy Starosty Elbląskiego