Dnia 29.06.2024 odbyło się wyjątkowe wydarzenie - Power Fest Pasłęk. Był to dzień pełen emocji, rywalizacji i rodzinnej zabawy. Wydarzenie przyciągnęło wielu uczestników i widzów, oferując szeroką gamę atrakcji dla każdego. Piknik objął patronatem i dofinansował Starosta Elbląski Pan Maciej Romanowski.

Występ grupy tanecznej Hipnotic
Impreza rozpoczęła się dynamicznym występem grupy tanecznej Hipnotic. Ich energetyczne układy choreograficzne oraz synchronizacja wzbudziły podziw widzów i wprowadziły wszystkich w doskonały nastrój na resztę dnia.

Zawody Strongman
Po tanecznym show przyszedł czas na Zawody Strongman. Uczestnicy rywalizowali w różnych konkurencjach, pokazując swoją siłę, wytrzymałość i determinację. Publiczność gorąco dopingowała zawodników, tworząc niesamowitą atmosferę.

Wręczenie nagród
Po zakończeniu zawodów Strongman odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani medalami i pucharami, a także otrzymali gratulacje od organizatorów i aplauz od zgromadzonej publiczności.

Zawody Hobby Horse
Następnie rozpoczęły się zawody Hobby Horse, które cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uczestnicy musieli pokonać tor przeszkód, wykazując się zręcznością i kreatywnością. Po zawodach odbyło się kolejne wręczenie nagród dla zwycięzców.

Konkurencje i zabawy z nagrodami
Po zawodach Hobby Horse przygotowano różnorodne konkurencje i zabawy z nagrodami. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w różnych dziedzinach, a najlepsi zostali nagrodzeni atrakcyjnymi upominkami.

Atrakcje dla dzieci i rodzin
W trakcie całego wydarzenia dostępne były liczne atrakcje dla dzieci i całych rodzin. Ogromną popularnością cieszyły się dmuchańce oraz kamera 360, która pozwalała na tworzenie niesamowitych pamiątkowych filmów. Na miejscu były również stoiska z jedzeniem i napojami, które zapewniały uczestnikom energię na cały dzień.

Podsumowanie
Power Fest Pasłęk był wspaniałym wydarzeniem, które dostarczyło wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Zarówno rywalizacje sportowe, jak i liczne atrakcje sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego festiwalu oraz dla uczestników, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie.

INFO: Aleksander Gajczewski