W nocy z soboty na niedzielę druga grupa projektowa wróciła z Portugalii.

Była to fantastyczna przygoda, w czasie której uczniowie nie tylko zdobyli nową wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale także nawiązali nowe znajomości, a może i przyjaźnie. W piątek wszyscy zdali stanowiska pracy i przyszedł czas na podsumowanie dwóch tygodni spędzonych w Setubalu oraz podziękowanie i pożegnanie z opiekunami i mentorami praktyk. Uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w mobilności realizowanej w ramach Programu Erasmus+. Wypełnili również ankiety ewaluacyjne, które posłużą do poprawy przyszłych działań realizowanych przez Zespół w Pasłęku, których mamy nadzieje, będzie jeszcze sporo!

Cały wyjazd uważamy za naprawdę udany! Wróciliśmy do domu z bagażem nowych doświadczeń i przekonani, że Portugalia jeszcze na długo pozostanie w naszej pamięci!

Dziękujemy naszemu partnerowi euroMind za współpracę, Chrisowi za wspólnie spędzone chwile a przede wszystkim Malwinie za wsparcie, rady i pomoc w realizacji naszej mobilności.

Projekt nr 2023-1-PL01-KA121-VET-000133930, realizowany przez Zespół Szkół w Pasłęku, w ramach Akredytacji Erasmusa w sektorze: Kształcenie i szkolenia zawodowe. #erasmusplus #euromind #erasmusvet

Info. ZS Pasłęk