Kompetencje przyszłości - hasło powtarzane przez wszystkie osoby z biznesu, nauczycieli akademickich, a nawet ministerstwo. Czym tak faktycznie są kompetencje przyszłości i jaki wpływ mają na moje dziecko, wybór drogi kształcenia, profilu etc.. ? Jak mądrze wspomóc dziecko w obraniu dobrego kierunku i czym ten dobry kierunek jest? Co znaczy zarządzanie wyborem po kompetencjach?

O tym wszystkim i o wielu innych rzeczach dowiedzą się Państwo już 12 maja o godzinie 19.30 podczas naszego webinaru.

Spotkanie poprowadzą:

Joanna Kisielewska - doświadczony pedagog przedmiotów ekonomicznych

Ryszard Barszcz - doświadczony pedagog przedmiotów ekonomicznych łączących teorię z praktyką

Gościem specjalnym spotkania, będzie dr Łukasz Grużewski, absolwent naszej szkoły, obecnie doktor najlepszej uczelni ekonomicznej w Polsce - Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przedsiębiorca, mentor startupów i jak sam mówi o sobie wolny obywatel świata.

Plan spotkania

1. Przywitanie i przedstawienie
  2. Po co tu jesteśmy - Joanna Kisielewska, Ryszard Barszcz
  3. kompetencje przyszłości, zwinność, kompetencje cyfrowe - Łukasz Grużewski
  4. Ekonomia, tu zaczyna się otwarcie drzwi do dowolnego zawodu - Joanna Kisielewska, Ryszard Barszcz
  5. Sesja Q&A - pytania

Link do spotkania został także podany na stronie Facebook ZSEiT w Pasłęku, a także udostępniony rodzicom uczniów kończących szkołę podstawową przez ich wychowawców.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU RODZICÓW Z DZIEĆMI

Link do spotkania: https://meet.google.com/ogm-ziqm-qme