Dzisiaj, 29 maja, w Starostwie Powiatowym w Elblągu odbyło się wspólne posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Starosty Elbląskiego oraz Zarządu Powiatu w sprawie działań podejmowanych w związku z rozpoczynającymi się niebawem mistrzostwami EURO 2012.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele urzędów miast i gmin powiatu elbląskiego oraz działających na terenie powiatu służb, inspekcji i straży, a także przedstawiciel Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie. Z przedstawionych informacji wynika, że zaplanowane działania przebiegają zgodnie z harmonogramem i wszystkie reprezentowane na spotkaniu jednostki są przygotowane do radzenia sobie z możliwymi scenariuszami zdarzeń podczas EURO 2012.

W drugiej części spotkania omówiono podejmowane działania w związku z letnim wypoczynkiem na terenie powiatu elbląskiego, w tym również przygotowaniem dzieci i młodzieży do bezpiecznego wypoczynku w okresie wakacji.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo w powiecie podczas EURO 2012
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo w powiecie podczas EURO 2012
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo w powiecie podczas EURO 2012
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Bezpieczeństwo w powiecie podczas EURO 2012