W roku szkolnym 2010/11 Zespół Szkół w Pasłęku zajął III miejsce w generalnej punktacji sportowej szkół województwa warmińsko-mazurskiego. Uroczystość podsumowująca sportowe współzawodnictwo szkół odbyła się w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie.

W klasyfikacji, do której przystąpiły 83 szkoły, brano pod uwagę zawody finałowe rangi mistrzostw powiatu, regionu oraz województwa. Godnym podkreślenia jest fakt, iż szkoła ta zajmuje corocznie bardzo wysokie miejsce w tym rankingu. W roku szkolnym 2008/9 zajęła 3 miejsce i w roku 2009/10 9 miejsce.

Do największych sukcesów roku 2010/11 należą: II miejsce dziewcząt i I chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce dziewcząt i III chłopców w Mistrzostwach Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce oraz II w rejonie i III w regionie w koszykówce chłopców, IV miejsce w siatkówce dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu, II miejsce w Mistrzostwach Województwa w Mieszanych Sztafetowych Biegach Przełajowych, II miejsce dziewcząt i IV chłopców w finale „Licealiady” w unihokeja, IV miejsce chłopców w Mistrzostwach Województwa unihokeja, II miejsce w punktacji drużynowej w Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych. Poza konkurencją okazała się reprezentacja dziewcząt i chłopców na Mistrzostwach Województwa WM SZS w Lekkiej Atletyce. Obie drużyny stawały na najwyższym podium z dorobkiem 67 i 56 punktów. Indywidualnie lekkoatleci zdobyli osiem medali i siedem razy stawali tuż za podium.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: III miejsce w województwie Zespołu Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: III miejsce w województwie Zespołu Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: III miejsce w województwie Zespołu Szkół w Pasłęku