Już w najbliższą niedzielę zakończenie trzeciego sezonu zawodów jeździeckich dla dzieci PONY CUP 2019.

Zakończenie kolejnego sezonu zawodów jeździeckich dla dzieci tuż przed nami, działamy by budować markę imprezy dla najmłodszych i by rodzina jeździecka stale się powiększała, mijający sezon był trzecim z kolei, mamy nadzieję na wspólną jeździecką i sportową zabawę. Ostatnie zawody odbywać się będą w duchu jesiennych biegów św. Huberta, które tradycyjnie łączą wszystkich sympatyków jeździectwa.

Gospodarzem ostatnich i kończących sezon 2019 jest Fundacja Końskie Zdrowie w Elblągu, która prowadzi działalność hippiczną ponad 25 lat. Zawody będą obfitować w elementy i zabawy w jeździeckim stylu z elementami myśliwskiego biegu, dzięki wsparciu sponsorów i patronów, dodatkową atrakcją dla zawodników i najmłodszych kibiców czeka wyprawa do Końskiego Parku dla wszystkich, w którym odbędzie się dziecięca wersja Biegu św. Huberta – żeby to przeżyć musicie do nas dołączyć i kibicować najmłodszym zawodnikom na parkurze!

Pierwszy konkurs zaczynamy o godzinie 11. A zawody trwać będą do ok. godz. 16.

Marka zawodów PONY CUP umacnia się i jest coraz bardziej rozpoznawalna w regionie Warmii i Mazur, a na dowód tego możemy pochwalić się Patronatem Honorowym Marszałka Woj. Warmińsko Mazurskiego - Gustawa Marka Brzezina oraz Starosty Elbląskiego – Macieja Romanowskiego.

Cykl zawodów PONY CUP 2019 został objęty: Patronatem Honorowym Marszałka Woj. Warmińsko Mazurskiego - Gustawa Marka Brzezina oraz Starosty Elbląskiego – Marka Romanowskiego

Patronem medialnym jest portel.pl

Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!

Ewa Obrycka-Błaut
Fundacja Końskie Zdrowie